جستجو

 
خارج از تیتر
 
 
 

محمد علیزاده به یاد مرتضی پاشایی در آمل خواند
شب گذشته 14 دیماه محمد علیزاده خواننده محبوب پاپ کشور کنسرت پرشور خود را در تالار اریکه آریایی آمل برگزار کرد.  این کنسرت با استقبال پرشور مردم آمل روبرو شد. قبل از این قرار بود زنده یاد مرتضی پاشایی این برنامه را برگزار کند.
تاخیر در سانس اول موجب ایجاد ترافیک شدیدی در منطقه شد و موجب شد سانس بعدی نیز با تاخیر یک ساعته آغاز شود. قابل توجه است شهر آمل به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آمل بیشترین کنسرت‌ها را در استان برگزار کرده است که همه آنها با استقبال پرشور مردم مواجه شده است.

محمود بدون رحیم!
اسفندیار رحیم مشایی در دیدار با تعدادی از حامیان رسانه‌ای خود که در منزل وی به مناسبت ۹ ربیع الاول برگزارشد، در پاسخ به سوال یکی از حاضران پیرامون روابط وی با  رئیس‌جمهور سابق گفت: بنده تمام ارتباطات کاری خود را با دکتر احمدی‌نژاد قطع کردهام .
 وی افزود: گاهی در جلسات خانوادگی که در منزل دخترم برگزار می‌شود، آقای احمدی‌نژاد را می‌بینم و در این جلسات  نه من و نه ایشان و نه سایر اعضای خانواده  علاقه‌ای به گفتگو درباره مسائل سیاسی نداریم. مشایی گفت: من خود را همچنان نیروی آقای احمدی‌نژاد می‌دانم اما نیرویی بازنشسته که دیگر مأموریتی از طرف آقای احمدی‌نژاد به وی محول نمی‌شود.

رشد جمعیت در کشور به صفر می‌رسد!
علی‌اکبر محزون گفته است: در زمینه چهار واقعه حیاتی پیش‌بینی‌های خوبی نمی‌کنیم. نرخ باروری یا متوسط تعداد فرزند، کمتر از ۲.۱ یعنی سطح جانشینی است، به‌طوریکه رشد جمعیت در کشور با این شرایط در سال‌های آینده به صفر می‌رسد و سپس رشد منفی را تجربه می‌کند. مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشوردر ادامه با بیان اینکه آمار طلاق نگران‌کننده است، اظهار کرد: در حال حاضر ولادت و ازدواج به عنوان دو واقعه مثبت کاهش و وفات و طلاق به عنوان دو واقعه منفی، افزایش یافته است.
محزون در عین حال گفت: طی ۹ ماهه سال جاری یک میلیون و ۱۳۷ هزار و ۹۱۵ واقعه ولادت ثبت شده است. این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴ درصد رشد کرده است. این رشد اگرچه ملایم است اما می‌تواند پایداری مثبتی داشته باشد.

تدوین کتاب خاطرات محمود احمدی نژاد به پایان رسید
یک منبع آگاه گفت:تدوین کتاب خاطرات محمود احمدی‌نژاد به پایان رسید، و به احتمال زیاد در نمایشگاه کتاب سال ۹۴ از آن رونمایی خواهد شد. وی افزود: این کتاب شامل بخش‌هایی از خاطرات احمدی‌نژاد دوره نوجوانی، جوانی، دوره دانشجویی، دوران انقلاب، دوران جنگ، دوران استانداری اردیبل، دوران اصلاحات، دوران شهرداری تهران و دوران ریاست جمهوری نهم و دهم است. این منبع اگاه تاکید کرد: این کتاب به روش روایی و استنادی تنظیم و تدوین شده است و در آن تلاش شده است ضمن بیان فرازهای مهم از تاریخ معاصر ایران، نقش محمود احمدی‌نژاد در تحولات کشور مشخص شود.

تصادف و مرگ رضا صادقی تکذیب شد
پیامی تحت عنوان فوت رضا صادقی در حادثه رانندگی در جاده سیرجان- کرمان در شبکه‌های مجازی رد و بدل می‌شد که قویاً تکذیب می‌شود. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خبر تصادف رضا صادقی خواننده مشهور کشورمان در جاده سیرجان- کرمان را رد کرد و گفت: طرفداران هنرمندان از بازنشر شایعات خودداری کنند.
فرشید فلاح اظهار داشت: این خواننده محبوب کشورمان پنجشنبه و جمعه مهمان مردم کرمان بود و شب گذشته نیز در سیرجان اجرا داشته است.
 
خداحافظی مشایی با تهران!
مراسم تودیع مشایی از هیئت امناء دانشگاه ایرانیان هم اکنون در حال برگزاری است.
یک منبع مطلع در دانشگاه ایرانیان خبر داد: مراسم تودیع آقای مشایی از هیئت امناء دانشگاه ایرانیان در سالن اجتماعات دانشگاه ایرانیان در خیابان کبیری طامه برگزار شد.
وی افزود: این مراسم از ساعت ۸:۳۰ دیروز با حضور کارکنان و مدیران دانشگاه ایرانیان و تعدادی از مدیران ارشد دولت دهم انجام شد.
این منبع مطلع اظهارداشت: در این مراسم آقای احمدی‌نژاد ضمن ابراز تاسف از جدایی  مشایی از دانشگاه ایرانیان برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد. وی افزود: مشایی نیز در این جلسه ضمن خداحافظی با همکاران دانشگاه ایرانیان اعلام کرد که برای بهتر دنبال کردن فعالیت‌های مطالعاتی خود قصد دارد از تهران به رامسر نقل مکان کند. این منبع آگاه در پایان گفت: در این جلسه دکتر صادق خلیلیان، وزیر کشاورزی دولت دهم و هضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان عضو جایگزین  مشایی در هیئت امناء دانشگاه ایرانیان معرفی شد.

مدیرکل جدید صداو سیمای تبرستان منصوب شد؟
شنیده‌ها حاکیست با حکم  رئيس سازمان صدا و سيما، عمران حیدری عهده دار مديركلي صدا و سيماي مازندران خواهد شد.
عمران حیدری، متولد 1353شهرستان بابل  دانش‌آموخته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد است.
 وی از سال 78 در صداوسیما آغاز به کار کرده و در سمت‌هایی همچون قائم‌مقام بازرسی باشگاه رادیویی و تلویزیونی جوان مراکز استان‌ها، مشاور معاون اجرایی سازمان، مدیر هسته گزینش و مدیرکل صداوسیمای مرکز چهارمحال‌و‌بختیاری  ومرکز خوزستان تجربه کسب کرده است. حیدری افتخارات شغلی‌ای نیز همچون کارگزار نمونه گزینش کشور (سال 79)، مدیر نمونه سازمان صداوسیما در جشنواره شهید رجایی (سال 84) مدیر ساعی و کوشا در هفدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها (1388) را کسب کرده است. وی  هم اکنون در سیمای استان‌ها فعالیت دارد.
هنوز این خبر از سوی صدا و سیما تائید یا تکذیب نشده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی