جستجو

 
همگام با مدیر کل ورزش و جوانان
 
 
 

دلداری خانواده شادروان سالاری

حضور در مراسم سالگرد صالح سالاری، عزیز ژیمناست درگذشته و جوان ساروی در کسوت یک میهمان ویژه داشت. حبیب حسین‌زادگان با هماهنگی و پیگیری‌های رضا مسچی مسئول کمیته قهرمانان به روستای کسوت رفت و بر مزار  این جوان قهرمان حاضر شد. شرکت حسین‌زادگان در این مراسم اسباب تسلی خاطر اهالی داغدار ژیمناستیک و به ویژه خانواده سیاه‌پوش صالح را فراهم آورد. این جوان همان است که پس از آسیب‌دیدگی که در حین تمرین از ناحیه نخاع به بیمارستان رفت و وقتی دریافت که زنده نمی‌ماند، خواست تا اعضای بدنش را به نیازمندان پیوند بزنند.

 

 

دیدار با قهرمانان وزنه‌برداری

قهرمانان جهانی و المپیک ساعتی را نزد حسین‌زادگان گذراندند. حسین توکلی فاتح وزنه‌برداری المپیک سیدنی و دارنده طلای 2000 و  سرمربی کنونی تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان به دفتر حسین‌زادگان رفت و با او گفتگو کرد. بهداد سلیمی هم که ارتباط نزدیکی با حسین‌زادگان دارد همراه توکلی بود و در نشستی دوستانه با مدیرکل ورزش و جوانان از وزنه‌برداری صحبت کردند.

 

پارالمپیکی‌ها در دفتر مدیرکل

ورزشکارانی نامدار پارالمپیکی ساعتی را میهمان حسین‌زادگان بودند. رمضان صالحی و سعید ابراهیمی اعضای پرافتخار تیم ملی والیبال نشسته و عالیه محمودی و اعظم‌السادات رضایی دو بانوی تیراندازی معلولان از دغدغه‌ها و مشکلات خود گفتند. مثل همیشه رضا مسچی یاور ورزشکاران استانی نیز در نشست حضور داشت و از نزدیک درد و دل‌هایشان را شنید. مدیرکل ورزش و جوانان گفت که از مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول باخبر است و برای حل آن اقدام می‌کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی