جستجو

 
عقد خونین در روستای"خطیب" بابل
 
 
 

این تصادف با برخورد یک دستگاه خودروی سواری  ال‌نود  به تیر برق در محدوده روستای خطیب رخ داد و سبب کشته شدن سه نفر از سرنشینان و زخمی شدن یک نفر دیگر شد.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 بابل در این باره گفت: موضوع تصادف طی تماس تلفنی مردمی به اورژانس 115 اطلاع داده شد و و بلافاصله نیز تکنسین‌های پایگاه امین‌آباد و دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.
مهدی محمدیان  افزود: متاسفانه در این حادثه راننده خودرو که مردی حدود 24 ساله بود و دو زن حدود 28 و 30ساله که از سرنشینان خودور بودند، به علت شدت جراحات در دم جان سپردند و تلاش تکنسین‌های اورژانس 115 برای احیای مصدومان ثمری نداشت. وی ادامه داد: همچنین سرنشین دیگر این خودرو که مردی 22 ساله بود دچار شکستگی از ناحیه سر، صورت وکتف شد که پس از اقدامات پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شد.
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 بابل گفت: متاسفانه همگی این افراد اعضای یک خانواده بودند و قصد خرید برای مراسم عقد را داشتند.
وی با ابراز تاسف از این حادثه، از رانندگان خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی مراقب سلامت خود و دیگران باشند تا جامعه دیگر شاهد چنین وقایع تلخی نباشد. همچنین در2 حادثه دیگری که طی چند روز اخیر در بابل رخ داد 9 نفر مصدوم شدند.
حادثه نخست روز پنجشنبه 11 دی ماه ساعت15:29 دقیقه بعد از ظهر رخ داد.
بر اساس تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف دوخودرو پژو405 با پراید در جاده بابل به بهنمیر بعد از سه راه حاجیکلا  ابتدای آغوزبن مأموران این واحد امدادی به محل حادثه اعزام شدند.  هردو اکیپ از تکنسین‌های اورژانس 115 در مدت زمان شش دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شدند. در این حادثه مرد 17 ساله سرنشین خودرو پژوه و سه زن 21 و60 و 26 ساله سرنشین خودرو پراید و زن 29 ساله راننده خودرو پراید دچار آسیب‌دیدگی شدند.  حال دو مصدوم وخیم گزارش شده است. تکنسین‌های اورژانس 11ه پس از اقدامات درمانی مصدومان را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند. همچنین روز چهارشنبه دهم دی ماه  ساعت 14:45بعداز ظهر طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر تصادف دو خودرو پراید با هم در جاده گنج‌افروز سه راه طلوت اورژانس به محل حادثه اعزام شد.
اولین اکیپ از تکنسین‌های اورژانس 115 در مدت زمان چهار دقیقه و دومین اکیپ در مدت زمان یاز ده دقیقه بر بالین مصدومان حاضر شدند.
 در این حادثه چهار مرد 39 و20 ساله سرنشین خودرو پراید و دو مرد 28 و 43 راننده دو خودرو پراید بودند. پس از اقدامات پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند. مصدومان دچار صدمه‌دیدگی شده بودند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی