جستجو

 
انهدام 74 باند و كشف 2 تن انواع مواد مخدر در استان مازندران
 
 
 

فرمانده انتظامی استان مازندران از  کشف بیش از دو تن و 129 کیلو گرم انواع مواد مخدر در سال جاری خبر داد .
سردار جعفری‌نسب  با اعلام این خبر، افزود: در راستای مقابله با قاچاق و تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری دیگر عوامل انتظامی در سال جاری با اجرای طرح‌های مختلف انتظامی و امنیتی موفق شدند، بیش از یک هزار و 288 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده را در سطح استان به مرحله اجرا گذاشتند. وی گفت: در این طرح‌ها مأموران ضمن دستگیری تعداد زیادی فروشندگان خرد مواد مخدر و معتادان تابلو، 74 باند تهیه وتوزیع مواد مخدر را شناسایی و منهدم کردند.
سردار جعفری‌نسب مازندران خاطرنشان کرد: مأموران در این طرح‌ها بیش از 2 تن و 129 کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، حشیش، هروئین، شیشه و سایر مواد مخدر را کشف و ضبط کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل این میزان کشفیات 42 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
وی با اشاره به افزایش 49 درصدی دستگیری متهمان به مواد مخدر، تاکید کرد: طرح تشدید برخورد با تهیه کنندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار دارد.
فرمانده انتظامی مازندران با هشدار به خانواده‌ها عنوان داشت: با توجه به گرایش جوانان به سمت مواد مخدر صنعتی همواره مراقب فرزندان خود باشند و به تغییرات رفتاری فرزندان خود واکنش نشان داده تا در دام خانمان‌سوز اعتیاد گرفتار نشوند.
وی اطلاع‌رسانی و آگاهسازی عمومی را در پیشگیری از ابتلاء جوانان به مواد مخدر بسیار موثر دانست و افزود: کارشناسان پلیس مبارزه با مواد مخدر با حضور در جمع اقشار مختلف مردم همواره در راستای اطلاع‌رسانی و آموزش همگانی برای کاهش مصرف مواد مخدر تلاش می‌کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی