جستجو

 
الو خبر شمال
 
 
 

تقریبا در حاشیه تمام خیایان های اصلی شهر بابل فروشنده‌های میوه و تره‌بار ایستاده‌اند. اغلب آنها یا تابلوی تبلیغاتی خود رو وسط خیابان می‌گذارند یا فردی 100 متر جلوتر وسط خیابان ایستاده و در حال داد زدن است. متاسفانه کسی هم نیست که جلوی این سد معبرها رو بگیره. اگه خدای نکرده فردی با این فروشنده‌ها هم تصادف کند شاید مقصر هم باشه. تمام این افراد جلوی مغازه‌های مردم بساط می‌کنند و مزاحم فروش و یا خدمات مغازه‌دارها هم می‌شوند. چند بار برای اعتراض به شهرداری رفتیم حتی با ستاد سد معبر هم جر و بحث کردیم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. لطفا به روابط عمومی شهرداری بابل اطلاع دهید. آخر سال شده از همه فروشگاه‌ها مالیات می‌گیرید ولی الان هیچ حمایتی نمی‌شود.
گرجی – بابل

مگه قرار نبود که پارکبان‌های محترم برای نیم ساعت اول هیچ پولی از راننده‌ها نگیرند. از ما که برای 5 دقیقه پارک تو خیابون فرهنگ پول خواستند. آقا ببخشید خیلی هم بداخلاقند. بهشون اعتراض کردم جای پارک داشت ولی نگذاشت پارک کنم. آخرش هم مجبور شدم بابت پارک چند دقیقه‌ای بهش پول بدم. اصلا متولی پارکبان‌های شهر کجاست؟ یکی میاد میگه نباید برای نیم ساعت اول پول بدهند یکی دیگه میگه اون برای خودش گفته ما پول می‌گیریم. دوستان تکلیف چیه؟
قباخلو – ساری

پزشک خانواده شده یک بلای جان. کار رو آسون نمیکنه که هیچ خیلی خیلی سخت‌تر هم کرده. از یکطرف بیمارستان میگه باید برگ ارجاع داشته باشیم از طرف دیگه پزشک خانواده نیست که ازش مجوز بگیریم. برای بیماری‌های کوچک هم که مراجعه می‌کنیم هیچوقت نتونستیم درست و حسابی درد خودمونو بهش بگیم. دارو هم که نمیدند/بهترین و بیشترین و باارزش‌ترین دارو، داروی سرماخوردگیه. شما قضاوت کنید پزشک خانواده کدوم مشکل رو حل کرده؟
بهین – آمل

هفته وحدت سرآغاز زمانیست برای همدلی و انسجام امت واحده اسلام؛ جامعه بزرگی که همه ظالمان شرق و غرب به تفرقه آن دل بسته و و به نابودی آن چشم امید دارند. میلاد باسعادت پیامبر رحمت و همدلی و مهربانی، آغاز ترک خوردن بت‌های بزرگ ظلم و جور است.
 روابط عمومی روزنامه خبر شمال میلاد با خیر و برکت پیامبر ختمی مرتبت و فرزند بزرگوارش امام جعفر صادق(ع ) موسس شیعه جعفری را تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.
روابط عمومی
روزنامه خبر شمال

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی