جستجو

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد:
 
برخورد تعزیرات با قاچاقچیان چوب و زغال جنگلی
 
 
 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مازندران از رسیدگی به پرونده قاچاقچیان چوب و زغال جنگلی در شعبه های ویژه این اداره کل خبر داد.
مهدی عباسی افزود: با توجه به تصویب قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، صلاحیت رسیدگی به جرایم قاچاق و حمل غیرمجاز چوب، هیزم و زغال جنگلی به صورت ویژه در شعبه‌های مخصوص این اداره کل صورت خواهد گرفت. وی گفت: به موجب بخشی از قانون حفاظت و بهره‌برداری از جنگل‌ها و مراتع مصوب 1346.5.25 صدور هیزم و زغال چوب از کشور ممنوع بوده و هرگونه حمل چوب، زغال و هیزم جنگلی در نقاط مختلف کشور نیز نیازمند اخذ پروانه حمل از سازمان جنگلبانی (منابع طبیعی) است.
این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران بیان کرد: حفظ منابع طبیعی وظیفه‌ای ملی بوده و همه مردم باید در زمینه احساس تکلیف کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی، مراتب را به تعزیرات حکومتی اطلاع دهند. مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران درخصوص پرونده‌های این بخش گفت: تاکنون 37 فقره پرونده قاچاق چوب، هیزم و زغال به شعب ویژه ارسال که تمامی آنها مختومه و متخلفین به جزای نقدی به مبلغ 120 میلیون و 740 هزارریال و ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت محکوم شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی