جستجو

از شش گوشه ورزش مازندران را ببین! 
 
اخـراج عادلانه؟
 
 
 

خبرشمال/ هر خبر و رویدادی را در عرصه ورزش باید از ابعاد مختلف بررسی کرد اما اینجا گوشه های متفاوتی از ورزش مازندران را داریم که شامل اتفاقاتی است که جذاب است و کم دیده شده.
عادل غلامی پس از مشاجره لفظی با محمد موسوی تمرین را ترک کرد و از اردوی تیم ملی هم کنار گذاشته شد تا تاوان کارش را بدهد. اما سوال برانگیز است که مصونیت برخی بازیکنان خاص در تیم ملی تمامی ندارد؟ اجازه دهند همچنان با هر عمل و انفعالی بمانند؟! بهتر نبود محمد موسوی که شروع کننده درگیری بود، دستکم توبیخ شود و رسما به مردم ایران هم اطمینان داده شود که برخی بازیکنان تیم ملی والیبال برای هر اقدامی مختارند.

* استعفای صامت ناطق
هیچکس خرده نمی گیرد و همه به احترامش برمی خیزند. احمد ناطق نوری پس از 27 سال هدایت رشته ای که خودش اجازه فعالیتش را گرفته بود، استعفا کرد. گفت که خسته شده و با اینکه انتقادات اخیرا زیاد شده بود، بدون حرف و حدیث وداع کرد. ناطق نوری قدیمی ترین مدیر مازندرانی ورزش بود، با اینکه خودمان خیلی منتفع نشدیم اما ممنون حاج احمد آقا

* همه جا غیر از لیگ برتر
کم مانده بود هر چه جایزه بود بدهند به دست مازندرانی ها. محمد عباس زاده بهترین گلزن به اضافه بهترین بازیکن لیگ دسته اول فوتبال. امید ابراهیمی بهترین هافبک و بهترین دروازه بان فوتبال ساحلی هم، پیمان حسینی. همه جا هستند مازندرانی ها الا خود لیگ برتر. تماشایمان می کنند و تمجید ولی تیمی نداریم که تماشاگران مازندرانی بازیکنان همولایتی را تشویق کنند.

* پهلوان محیط بانان
یاسر زرین کمر از کشتی گیران قدیمی و پیشکسوت باشگاه کشتی آزادگان بابل بعنوان محیط بان نمونه کشور انتخاب شد.
این است روایت ورزشکاران خوب استان که در زندگی شخصی و مسئولیتی که بر عهده می گیرند هم کارشان درست است. گوش شکسته و پهلوان محیط بانان هم مازندرانی است.

* رکورد منحصر بفرد
آرزو مقدوری در تایلند مشغول قضاوت در رقابت های جهانی موی تای است تا رکوردش منحصر بفرد و دست نیافتنی باشد. در مازندران که می دانیم اما بعید می دانیم که در کشور هم داوری در جمع بانوان و شاید حتی در آقایان داشته باشیم که در چهار نوبت متوالی روانه میادین جهانی شوند. این توالی شادی بخش قابلیت و شایستگی بانوی داوری مازندران را نشان می دهد که چهار سال پیاپی است در عالیترین سطح ورزش های رزمی دنیا قضاوت می کند.

* جانی که جانفزا داد
تصورمان بر این بود که متوجه اقدام بزرگی که مائده جانفزا داشته هستیم اما نه، نیستیم. اولین بانویی که با دوچرخه به بلندای دماوند صعود کرد، لایق قدردانی بود چون یک مرز دیگر را هم از پیش روی ورزش بانوان برداشت و انتظارات مان را فراتر برد. شاید وقتش بود و حقش بود که به بانوانی که ماجراجویی اینچنینی به نام مازندران دارند، نشان دهیم که به یادشان هستیم. کار جانفزا به گونه ای بود که به ورزش بانوان جان داد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی