جستجو

شکست خفیف شهروند در تهران 
 
دومین باخت متوالی
 
 
 

خبرشمال/ مرتضی عظیمایی در لیست نبود و شهروند هم روبراه نبود. می گویند داوری هم مشکل داشت ولی شکست خفیف شهروند دومین بازی بدون امتیاز را برای ساروی ها ثبت کرد. شهروند که چهار بازی اول را نباخته بود برای دومین بازی متوالی فصل شکست خورد تا کم نگرانی ها بوجود آید.
ساروی ها لازم است خیلی زود خود را جمع و جور کنند و اشتباهات خود را برطرف نمایند و دوباره در مسیر پیروزی قرار گیرند.
سایت باشگاه نوشته: در ششمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۳ مردادماه ۹۶ تیم فوتسال شهروند ساری در خانه هندبال میهمان تاسیسات دریایی بود و در پایان با نتیجه سه بر دو برابر این حریف تن به شکست داد.
گلهای شهروند ساری در این دیدار را علی ابراهیمی و سید علی کیایی به ثمر رساندند. برای تاسیسات نیز علیرضا وفایی (۲ بار) و مسلم اولاد قباد گلزنی کردند.
شهروند ساری در حالی برابر تیم مدعی و پر ستاده تاسیسات دریایی تن به شکست داد که نیمه اول را با نتیجه ۲ بر یک برنده به رختکن رفته بود و در نیمه دوم با انجام قضاوتی کاملاً یک طرفه از سوی داوران مسابقه ورق به سود میزبان تهرانی برگشت.
گفتنی است، شهروند ساری در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور روز شنبه ۲۱ مردادماه در سالن جهان پهلوان سید رسول حسینی میزبان آذرخش بندرعباس خواهد بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی