جستجو

اولين مدال آسيايي تاريخ ژيمناستيك
 ايران به مازندران رسید
 
ارباب حلقه های برنزی
 
 
 

هادی خناری نژاد، ارباب حلقه های ایرانی صبر کرد ولی تاریخ بیش از این صبور نبود، ابرها کنار رفت و هادی موفق شد عنوانی که لایقش بوده را دیرتر، اما سرانجام مال خود کند.
هادي خناري نژاد كاپيتان مازندراني با سابقه تيم ملي ژيمناستيك هنري باز هم تاريخ ساز شد   و به یک افتخار ماندگار رسید.
بر ميگرديم به دو سال پيش، هيروشيما، مسابقات قهرماني ژيمناستيك هنري مردان آسيا ٢٠١٥ ، جايي كه بزرگان آسيا گرد هم آمدند تا هر آنچه دارند را به رخ هم بكشند. هادي كه ساليان سال در مسابقات آسيايي و بازي هاي آسيايي تا پاي مدال رفته  بود و با بد شانسي ناكام مانده بود، اين بار آمده بود تا اولين مدال آسيايي تاريخ ژيمناستيك ايران را براي كشورمان به ارمغان بياورد، اما چه كسي آن موقع مي دانست كه عزيز بيك قزاقستاني با ناجوانمردي و ارتکاب دوپينگ، توانست مدال خوش رنگ هادي را بربايد.
ولي خداوند را بايد شكر گفت و سپاس، كه با برملا شدن دست عزيزبيك قزاق و ابطال كليه عناوين كسب شده، حق به حق دار رسيد و مدال سوم دارحلقه قهرماني مردان آسيا به صاحبش، يعني هادي خناري نژاد رسيد.
جامعه ژيمناستيك استان هم با تشكر از عليرضا خويي رييس هيات ژيمناستيك استان مازندران به جهت پيگيري مجدانه در فدراسيون و در ادامه پيگيري هاي پيوسته زهرا اينچه درگاهي، رياست فدراسيون ژيمناستيك، از فدراسيون جهاني و آسيايي، اين افتخار را به جامعه ورزش ايران
 تبريك مي گويد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی