جستجو

نسیم نوازنده به جای شادی پدیدگی: 
 
نگران بچه های نوشهرم
 
 
 

خبرشمال/ اصلا به فوتسال فکر نمی کردم. هندبالیست بودم و خیلی هم این رشته را دوست داشتم. بین دو نیمه بازی هندبال روپایی می زدم که خانم رودگر را دیدم. ایشان بود که مرا تشویق کرد که به فوتسال بروم. می گفت من در تو می بینم که بازیکن خوبی شوی. هر چه دارم مدیون ایشان هستم.
این صحبت های آغازین پدیده لیگ فوتسال ایران در بخش بانوان است. نسیم نوازنده نوشهری در آیین انتخاب برترین های فوتسال ایران به عنوان پدیده بانوان برگزیده شد. حالا هم معروف شده است: می دانم که وظیفه ام سنگین تر شده. تمام سعی و تلاش خودم را می کنم تا روز به روز بهتر شوم.
فصل قبل برای تیمی بازی کرد که در وسط جدول بود، تیم محبوبش بازرگانی امیر نوشهر: تیم ما پر از بازیکن مستعد است اما مشکل جدی داریم و بدون اسپانسر کار سختی است. مطمئن هستم که نوشهر استعدادهای خوب زیاد دارد اما چه کنیم که گرفتار مشکلات مالی هستیم. امسال ممکن است در لیگ نباشیم و من نگران تیمم هستم.
نسیم که طبیعی بود با آن بازی های خوب دیگر در شهرش نماند: با دانشگاه آزاد قرارداد بستم و فصل جدید برای این تیم بازی می کنم اما دلم پیش نرگس رودگر و بچه هاست و امیدوارم مشکل مالی حل شود و در لیگ شرکت کنند.
پدیده سال فصل قبل عالی بود: در 22 بازی 25 گل زدم و به تیم ملی هم دعوت شدم. چند سالی است در لیگ بازی می کنم اما فصل قبل خیلی خوب کار کردم که هم از مربی و هم از اعضای تیم تشکر می کنم و آنها هم در این عنوان شریک من هستند.
نوازنده به تیم ملی دعوت شد ولی در مسابقات داخل سالن آسیا غیبت خواهد داشت: متاسفانه زانویم درد می کند و هنوز مشکل مصدومیت دارم. به همین دلیل نمی توانم تیم را همراهی کنم ولی حتما در دوره های بعدی برای تیم ملی بازی می کنم.
و امیدواریم که این استعداد ناب نگرانی هایش مرتفع شود. نوازنده به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ رفته ولی در بیم و هراس بودن یا نبودن تیم شهر خود است که با تمام شایستگی های این چند سال، هنوز پشتوانه ای محکم و ثابت ندارد.
از کیا رئیس دلسوز و پرتکاپوی ورزش نوشهر می خواهیم تا هر طور هست فوتسالیست های بانوی نوشهری را در لیگ برتر حفط کرده و دچار یاس شان نکند. می دانیم سخت است اما جز از او خواستن، چاره ای نیست.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی