جستجو

شش مازندرانی برای جهانی به صف شدند 
 
گراپلرها در معرکه باکو
 
 
 

خبرشمال/ پس از دو سال خوب و کلی مدال در سال های 2015 و 2016، گراپلرهای مازنی در غیاب چند ستاره خود به پیروزی ها و افتخارات تازه فکر می کنند. رقابت های جهانی باکو در پیش است.
تیم های مازندران در انتخابی تیم ملی در هر دو بخش GI( با لباس) و NOGI (بی لباس) به پیروزی رسیدند و اگر چه ستاره ای همچون محمد صفری ناغافل باخت و درخشنده هایی چون میثم قنبری مسابقه ندادند، با این حال باز هم شش مازندرانی روانه میدان جهانی آذربایجان می شوند.
امیرعباس انوری قهرمان سابق و مربی کنونی کشتی و چند رشته دیگر عضو کادر فنی تیم ملی گراپلینگ است آنهم در شرایطی که بیشتر نفرات ملی پوش از شاگردان او هستند.
فرشید صالحی در 62، امیر هادی نژاد در 84 و ولی الله فهیمی در 92 کیلوگرم هر سه از قائمشهر و مهدی صفرپور در 100 کیلوگرم از جویبار در بخش NOGI و آرمان عطایی از ساری در 92 کیلوگرم و محمد جعفر انصاری در 100 کیلوگرم از بهشهر در بخش GI مردان مازنی را به اتفاق امیرعباس انوری در جدال هولناک باکو تشکیل می دهند.
مازندرانی ها سال پیش با قدرتی مثال زدنی پنج مدال از شش دستاورد کشتی گراپلینگ ایران را گرفتند و امسال با تکیه بر جوانان و تازه واردهای خود و بهره از با تجربه های میدان دیده ای مثل فهیمی و انصاری که مدال جهانی هم گرفته اند؛ به نمایشی پرشکوه فکر می کنند.
این مسابقات از 26 مهر در مرکز آذربایجان آغاز خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی