جستجو

معاون آبفار گیلان اعلام کرد 
 
خسارت 7 میلیاردی سیل به تاسیسات آبرسانی روستاها
 
 
 

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان بیشترین خسارت وارده ناشی از سیل روز جمعه را مربوط به تخریب چشمه ها و خطوط انتقال و توزیع دانست.
علی جعفری با بیان اینکه سیل روز جمعه گذشته ( 17 شهریور )به تاسیسات آبرسانی 39 روستای 5 شهرستان استان خسارت زد، اظهار کرد: 7 میلیارد و 420 میلیون ریال به تاسیسات آبرسانی این روستاها خسارت وارد شده است.
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان بیشترین خسارت وارده را مربوط به تخریب چشمه ها و خطوط انتقال و توزیع دانست.
وی با اشاره به خسارت سیل به تاسیسات آبرسانی روستاهای دیوشل و تالش محله شهرستان لنگرود، خاطرنشان کرد: کارکنان امور آبفار شهرستان لنگرود جهت برقراری آب شرب یک هزار و 600 مشترک روستاهای دیوشل و تالش محله در تلاش هستند.
این مقام مسئول با بیان اینکه جریان سیل 400 متر لوله 160 میلیمتری آب شرب روستای سرچشمه لاهیجان را نیز تخریب کرد، گفت: آبرسانی سیار به روستای سطل سر شهرستان لاهیجان که شبکه آبرسانی این روستا در سیل روز جمعه خسارت دیده بود، صورت می گیرد.
جعفری با اشاره به بارش شدید باران در شهرستان سیاهکل و طغیان رودخانه شمرود، تصریح کرد: وقوع سیلاب در ساعات اولیه باعث گل آلود شدن چشمه تامین آب مجتمع لیش شد، اما آب رودخانه تغییر مسیر داد و مشکل گل آلودگی آب این چشمه رفع گردید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی