جستجو

مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد 
 
استقرار۸۰ پایگاه جشن عاطفه ها
 
 
 

مدیرکل کمیته امداد استان از اهدای سبد تحصیلی ۳۰۰ هزار تومانی به دانش‌آموزان مددجوی گیلانی خبر داد.
علیرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگاران استان با اشاره به بالا بودن تعداد مددجویان در استان گیلان اعلام داشت: در مجموع 106 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند که با تلاش‌های صورت گرفته در راستای توانمندی خانواده‌ها، تعداد مددجویان گیلانی نسبت به سال گذشته 7 درصد کاهش یافته است.

é اهدای سبد تحصیلی ۳۰۰ هزار تومانی به دانش‌آموزان مددجوی گیلانی
محمدی با اشاره به اینکه برای هر دانش آموز مددجو 300 هزار تومان سبد تحصیلی در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: با دریافت کمک‌های لازم از مردم در مرحله اول جشن عاطفه‌ها دانش آموزان با چهره خندان و بدون سرخوردگی وارد مدارس می‌شوند.
محمدی با اشاره به برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در 19 مهرماه امسال در استان گیلان عنوان داشت: 300 هزار پاکت کمک های نقدی در بین دانش آموزان مدارس برای کمک به دوستان خود در سطح استان گیلان توزیع می‌شود. وی با بیان اینکه امسال نزدیک به 80 پایگاه در سطح استان گیلان برای دریافت کمک‌های نقدی مردم پیش بینی شده است، اعلام داشت: امسال دریافت کمک‌های نقدی مردم به روش‌های الکترونیکی نیز صورت می‌گیرد. وی با اشاره به اینکه امسال بیش از 2 برابر سال گذشته و نزدیک به 140 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال در کمیته امداد استان گیلان وجود دارد بیان داشت: این اعتبارات به‌صورت وام به 6 هزار نفر مددجو پرداخت می‌شود.
é جمع آوری ماهانه 900 میلیون تومان صدقات در گیلان
وی اظهارکرد: در ماه 900 میلیون تومان صدقات از مردم گیلان جمع آوری می‌شود. مدیرکل کمیته امداد گیلان خاطرنشان کرد: با اجرای طرح صندوق ولایت وام‌های خود اشتغالی، ازدواج و دیگر مسائل کارگشا به مددجویان اهدا می‌شود.

é پرداخت ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان
محمدی تصریح کرد: سال گذشته 15 میلیارد تومان به مددجویان وام و تسهیلات اختصاص یافت در حالی در پنج ماه نخست امسال 22 میلیارد تومان وام اعطا شده است. وی اذعان کرد: در برنامه‌های امسال پیش بینی شده است که 6 هزار اشتغال با اختصاص وام به مددجویان ایجاد شود و برای ایجاد این تعداد اشتغال 140 میلیارد تومان وام اشتغال در نظر گرفته شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی