جستجو

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان عنوان کرد 
 
وقوع تحول شگرف در معماری مدارس
 
 
 

مدیرکل نوسازی مدارس استان گفت: در چند سال اخیر، تحولی شگرف در معماری مدارس گیلان رخ داده است .
کلنگ احداث مدرسه ۶ کلاسه شهید نصرالله اکبرپور، در شهرستان رودسر به زمین زده شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان ، مراسم کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه پاسدار شهید نصرالله اکبرپور بازرگانی با حضورمهندس مقدم مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس گیلان ،میر مسعودی و یعقوبی رئیس و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در رودسر به زمین زده شد.
این مدرسه۶ کلاسه به همت یکی از خیرین منطقه به نام مسعود اکبرپور بازرگانی و شرکت بین المللی طلیعه عمار در دو طبقه و به مساحت یک هزار و ۲۶۳ مترمربع با هزینه 18 میلیارد ریال احداث خواهد شد .

افتتاح سالن ورزشی شهدای جیرده در هفته دولت
همچنین هم زمان با ششمین روز از هفته دولت، سالن ورزشی شهدای دهستان جیرده شفت نیز افتتاح شد.
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان درآئین افتتاح این سالن ورزشی بابیان اینکه اساس تعلیم و تربیت ازکانون های علم و معرفت شکل می گیرد،افزود:انسان از مراکز تعلیم و تربیت به کمال مطلوب می رسد.
مهندس علی اوسط اکبری مقدم ضمن تشکر از زحمات کارکنان نوسازی مدارس استان یاد آورشد :همکاران من بر این باورند باید با تمام توان برای تامین زیر ساخت های آموزشی تلاش کنند تا نسلی پویا،خلاق و پرسشگر در این مراکز پرورش یابد. وی با اشاره به اینکه در چند سال اخیر تحولی شگرف در معماری مدارس استان رخ داده است، افزود: مردم عزیز ما از بهترین مردمان دنیا هستند و حق آنهاست از بهترین امکانات استفاده کنند. پروژه سالن ورزشی شهدای دهستان جیرده شفت با زیربنای بالغ بر 540متر مربع و با هزینه شش میلیارد ریال توسط اداره کل نوسازی مدارس استان احداث و در راستای تقویت و تأمین سلامت جسمی و روحی تقدیم مردم خوب این دهستان گردید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی