جستجو

 
 
اخبار
 
 
 

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران:
۵۵۰ میلیاردتومان اعتبار
به کارگاههای غیر فعال
تخصیص یافت
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از اختصاص ۵۵۰میلیارد تومان وام و تسهیلات به کارگاهها و واحدهای نیمه فعال استان مازندران در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد. علیرضا یونسی در همایش اقتدار و امید مازندران با اعلام اینکه مهم‌ترین عامل توسعه کشورها، نیروی انسانی است؛ اظهار کرد: این توسعه همه جانبه با همفکری مردان و زنان در کنار هم ایجاد می شود. وی همچنین درباره کارهای عمرانی و زیربنایی انجام شده در طی چهار سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت ۸ هزار پروژه با ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه بهره برداری شد. معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران ادامه داد: در بخش اقتصاد مقاومتی و برای راه‌اندازی و توسعه کارگاههای و واحدهای نیمه فعال و راکد استان مازندران، ۵۵۰ میلیارد تومان وام به واحدهای نیمه فعال اختصاص یافت که با توجه به حجم مشکلات در این بخش باید تلاش های بیشتری انجام شود. یونسی گفت: کاهش هزینه های غیر ضروری راه حل برون رفت از مشکلات اقتصادی است که امیدواریم در راستای تغییرات اقتصادی انجام شود و باید در این بخش فعال وارد شویم.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری:
افزایش مصرف بنزین و گازوئیل در مازندران
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: پنج ماهه امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل میزان مصرف بنزین 10 درصد و گازوئیل سه درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است. حسینعلی طالبی افزود: هوای مناسب و افزایش تعداد حضور مسافران از دلایل افزایش مصرف سوخت است. وی میزان مصرف پنج ماهه بنزین امسال را 462 میلیون لیتر اعلام کرد و افزود : میزان مصرف این ماده سوختی در مدت مشابه سال قبل 419میلیون لیتر بود. مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری مصرف پنج ماهه گازوئیل در سال جاری را 170 میلیون لیتر اعلام کرد.

فرماندار ویژه آمل:
حمایت از کارگاه های کوچک
از اهداف اقتصاد مقاومتی است
فرماندار ویژه آمل حمایت از کارگاه‌های کوچک و زودبازده را یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی و زمینه اشتغال‌زایی دانست. سید جعفر رسولی در بازدید از شهرک صنعتی بابکان آمل، حمایت از کارگاه‌های کوچک و زودبازده را یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی و زمینه اشتغال‌زایی دانست، و افزود: حمایت دستگاه ها از واحدهای تولیدی و صنعتی باید دقیق و بر اساس برنامه‌ریزی باشد. رسولی با بیان اینکه تلاش صنعتگران و تولیدکنندگان این شهرستان قابل تقدیر است،ادامه داد: باید زمینه فعالیت و امنیت برای صنعتگران و سرمایه‌گذاران ایجاد شود تا بتوانند در این عرصه خدمت کرده و موجب رشد، تولید، تکاپوی اقتصادی، اشتغال شهرستان و استان شوند. وی با اشاره به اینکه ۴۶ درصد صنعت استان در آمل مستقر است، افزود: با برنامه ریزی، تفکر و مدیریت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران حمایت کنیم و دستگاه های دولتی، پشتیبان این مهم باشند.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:
توجه به شایسته‌سالاری در
اداره امور مازندران حاکم شود
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: جریانی در کشور و استان ایجاد شده که به دور از بحث جنسیت باید در اداره امور، شایسته‌سالاری حاکم شود. مریم جمشیدی در همایش تجلیل از بانوان برتر مرکز و شرق مازندران در سالن ارشاد گلوگاه اظهار کرد: جامعه امروز ما نیازمند همراهی و همدلی برای پیشرفت و توسعه استان است و باید همه با هم در این راستا تلاش کنیم. وی افزود: بانوان ایرانی شایسته بهترین ها هستند و امروز این نگاه شایسته به بهترین نحو در جریان است.
جمشیدی ادامه داد: برگزاری این همایش تنها بخش کوچکی از نشان دادن فعالیت‌های بانوان در سطح استان بزرگ و پهناور مازندران است. مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اعلام اینکه همه ما در هر جایگاه و مقامی باید میراث‌داران امین برای مردم باشیم، خاطر نشان کرد: ما با اعتماد مردم در این جایگاه قرار گرفته ایم و باید خدمات ارزنده و تاثیرگذار در این مدت کوتاه خدمت رسانی به آنان ارائه کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی