جستجو

با حضور مسئولان امنیتی و انتظامی مازندران: 
 
نشست منطقه‌ای توسعه نظم و امنیت عمومی شرق استان برگزار شد
 
 
 

نشست منطقه ای مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی با حضور مسئولین امنیتی و انتظامی مازندران در حوزه شرق استان به میزبانی بهشهر
برگزار شد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران در این نشست گفت : نگاه ما و مسئولان نظام برای حفظ امنیت و ارتقاء آن با رعایت حفظ عزت و منزلت کشور و همه شهروندان است.
یونسی با اشاره به ظرفیت‌های مادی و معنوی امنیت پایدار در مازندران افزود: امنیت امروز ماحاصل خون شهیدانی است که غریبانه به دفاع از کیان اسلام و ایران اسلامی پرداختند و نگاه همه ما برای حفظ امنیت و ارتقاء آن، رعایت حفظ عزت و منزلت ایران و ایرانیان است.
فرماندهی انتظامی مازندران نیز با بیان اینکه دشمنان اسلام از هر طریقی برای ضربه زدن به نظام اسلامی تلاش می کند خاطر نشان کرد: با وجود همه نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی؛ مشارکت مردم در موضوع های محوری مانند حفظ و ارتقاء امنیت و عمق بخشی به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
سردار میرفیضی توسعه جذب مشارکت‌های مردمی را اولویت اول حافظان و برقرار کنندگان امنیت در جامعه عنوان کرد و افزود: هدایت مشارکت معنوی مردم در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، اطلاعاتی، حمایتی، نظارتی و انتظامی تضمین کننده امنیتی پایدار و همه جانبه خواهد بود و نقش محوری و راهبردی ائمه جمعه و جماعات، مسئولان شهری و روستایی حائز اهمیت بسیار زیادی است.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی