جستجو

 
 
اخبار ورزشی
 
 
 

خونه به خونه همه را وادار کرده که بهراسند
از زیر پوست لیگ در آمده!
خبرشمال/ گفته بودیم که خوب بازی کردن و نتیجه گرفتن ایده آل تیم خونه به خونه با فرمان نکونام است. هنوز زود است تا فقط بخواهیم که ببریم و تمام. این را نکونام بلد نیست که مثل برخی تیم ها پلشت فنی باشد اما در مشت خود همه امتیازات را بفشارد.
استراتژی جواد نکونام در بابل حتی آن کمرنگ های محتاطانه خارج از خانه را ندارد و به همین دلیل است که بازی اش به دل می نشیند. خونه به خونه با بازی پرتعداد در زمین حریف ریسک هم می کند و قاعدتا باید منتظر پاتک های رقبا باشد اما سرمربی اجازه دفاع در خانه را نمی دهد و دلچسبی بازی خونه به خونه برای هوادارانش به بی پروایی شاگردان نکونام است که یا پیروزی را کسب می کنند و یا که نه، حاضرند ببازند اما قویتر و سرتر از حریفان به چشم آیند.
گل مهدی خیری روی مهارت شوت زنندگی اش فقط بخشی از امتیاز برتری واضح بابلی ها بود که منسجم و بدون غفلت، تسلط خود را بر روی حریف گستراندند و به نتیجه مورد نظر هم رسیدند.
نکونام به تیمش اجازه نمی دهد که بایستد و تماشاگر بازی باشد بلکه مجبورش می کند که از همه توانش در همان مسابقه بهره ببرد. این صبوری برآمده از تاثیر فوتبال اسپانیایی است که تحرک دارد اما عجول نیست، کند شاید باشد اما بی فکر یورش نبرده و شلوغ نمی کند.
خونه به خونه در نیمه دوم هم به تیر زد و کمتر تهدید شد تا سه امتیاز مهم دیگر را بگیرد. صعود در جدول باز هم اتفاق افتاد و رو به جلویی خونه به خونه ادامه دارد.


سه شکست مازنی ها در لیگ دسته اول والیبال
رویمان نمی شود بدتر
از بد بگوییم!
خبرشمال/ بیمه رازی نور که در مهاباد باید می باخت اما کاله جوان و توپکا بابلسر دیگر چرا؟ صابون زده بودیم دلمان را برای سه پیروزی، اما سه شکست در هفته ششم لیگ دسته اول کشور بدست آوردیم.
توپکا بابلسر که گمان میشد توان بیرون آوردن خود از گرداب شکست را دارد، برای سومین هفته متوالی باخت و این بار در خانه 3 به 2 مقابل تیم شهرداری قزوین بازنده شد.
کاله جوان آمل هم در زمین خود 3 به یک مقابل شهرداری جوان ارومیه بازنده شد و بیمه رازی هم به رقیب میزبانش مقاومت مهاباد باخت. بدین ترتیب هر سه تیم مازندرانی در هفته ششم باختند و باید کلمه ای بدتر از بد را برایشان یافت که رویمان نمی شود و فعلا به همین بسنده می کنیم!

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی