جستجو

مدیر آموزش و پرورش نکا عنوان کرد 
 
اعزام 210 دانش‌آموز نکایی به اردوی راهیان نور
 
 
 

مدیر آموزش و پرورش نکا از اعزام 210 دانش‌آموز نکایی به اردوی راهیان نور منطقه جنوب کشور از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: در نخستین اعزام کاروان‌های راهیان نور پسران نکایی در مهرماه امسال به منطقه جنگی جنوب اعزام شدند. حسین پالار اظهار کرد: تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت در بین دانش‌آموزان از جمله تلاش‌های مهم ما است که با اعزام کاروان‌های راهیان نور عملیاتی می‌شود.
وی افزود: دانش‌آموزان دختر و پسر با حضور در مناطق جنگی علاوه بر آشنا شدن با این سرزمین نور و روشنایی، با فرهنگ شهید و شهادت و توجه به ارزش‌ها هم آشنا می‌شوند.
مدیر آموزش و پرورش نکا با بیان اینکه توسعه و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت حرکت عظیم فرهنگی، تربیتی است، یادآور شد: این اردوها با هدف آشنایی بیش از پیش دانش‌آموزان با فرهنگ، معارف و ارزش‌های دفاع مقدس برگزار می‌شود. این مسؤول اضافه کرد: این اردوها در خودسازی، تقویت باورها، تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های این انقلاب اثرگذار است و تا پایان سال گروه‌های مختلف راهیان نور دانش‌آموزی دختر و پسر به این اردوها اعزام می‌شوند.
پالار گفت: در سال گذشته یک‌هزار و 250 نفر دانش‌آموز نکایی به اردوی راهیان نور اعزام شدند و امسال هم دانش‌آموزان دختر و پسر براساس برنامه‌ریزی انجام شده به این اردوها اعزام می‌شوند.
وی با اشاره به فعالیت‌های مختلف فرهنگی و پرورشی توسط آموزش و پرورش نکا اظهار کرد: تلاش برای توسعه فرهنگ و تربیت اسلامی و دینی از جمله تلاش‌های این نهاد است که با قوت انجام می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش نکا گفت: تلاش داریم تا تعلیم و تربیت و مدیریت حسینی در مدارس اجرایی شود و معتقد هستیم که این نوع مدیریت نیاز جامعه است و در جنگ نرم دشمن باید به این نوع تربیت مجهز شویم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی