جستجو

محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته در جاده‌های مازندران 
 
کندوان و هراز  سه شنبه و جمعه  یک طرفه می‌شود
 
 
 

پلیس راه نیروی انتظامی با اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلی ولادت رسول اکرم (ص) و روزهای پایانی هفته در محورهای مواصلاتی اصلی مازندران منتهی به تهران، اعلام کرد که محور کندوان در روز سه شنبه 14 و جمعه 17 آذر ماه جاری یک طرفه می‌شود . اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز 14 آذر آغاز می‌شود و تا 6 بامداد روز شنبه 18 آذر ادامه خواهد داشت. در این مدت تردد تمامی موتور سیکلت‌ها به استثنای موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی از محورهای کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .
* محور کندوان
تردد انواع وسایل نقلیه از محور کندوان از ساعت 13 تا 24 امروز 14 آذر به خاطر تعطیلی ولادت حضرت رسول اکرم (ص) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.
همچنین از ساعت 13 تا 24 روز جمعه مورخ 17 آذر تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
علاوه بر این بر اساس اعلام پلیس راهور، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس (کندوان ) و بالعکس کماکان ممنوع است .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی