جستجو

بیدگوشچ  لهستان انتظارشان را می کشد 
 
6 مازندرانی امید های کشتی  ایران
 
 
 

خبرشمال/ با اعلام فهرست نهایی تیم های ملی کشتی زیر 23 سال برای شرکت در جهانی لهستان، مشخص شد که شش مازندرانی شامل چهار کشتی گیر و دو مربی روانه آوردگاهی حساس می شوند.
تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید ایران به آخرین مسابقه مهم بین المللی در سال 2017 می روند که در شهر بیدگوشچ لهستان خواهد بود. برگزاری مسابقات جهانی در رده سنی امید پس از تایید اتحادیه جهانی کشتی برای نخستین بار پس از سال ها وقفه در انتهای همین ماه صورت می پذیرد.
در تیم ملی کشتی فرنگی امید، امیرحسین حسینی در وزن 98 کیلوگرم تنها مازندرانی است که به روی تشک خواهد رفت.
امیرحسین اهل آمل است و سابقه نایب قهرمانی جوانان جهان در سال 2015 را دارد و همچنین امسال در بازی های آسیایی داخل سالن در ترکمنستان قهرمان شد.
دو قهرمان آزادکار ایران در همان رقابت های عشق آباد 2017 به عضویت تیم ملی امید درآمدند.
ایمان صادقی از جویبار در 61 کیلوگرم کشتی می گیرد که دو بار سابقه کسب طلای جوانان جهان را دارد. مجتبی گلیج از تنکابن در 91 کیلوگرم به روی تشک خواهد رفت که او نیز سابقه قهرمانی جوانان جهان و طلای بازی های آسیایی داخل سالن را دارد.
رضا اطری نماینده وزن اول کشتی آزاد ایران در جهانی بزرگسالان 2017 پاریس فرصتی برای جبران یافته است. این کشتی گیر بابلی وزن 57 کیلوگرم در فرانسه پنجم شد اما این بار در رده امیدها به دنبال کسب نخستین نشان جهانی خود می باشد.
حسن حسین زاده مربی سازنده آملی در کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی جای دارد و علی اصغر بذری بهشهری نایب قهرمان اسبق جهان در تیم ملی کشتی آزاد مربی است.
مسابقات کشتی فرنگی امیدهای جهان روزهای 30 آبان و اول آذر در شهر بیدگوشچ برگزار می شود که امیرحسین حسینی روز پایانی ماه جاری به میدان خواهد رفت.
پیکارهای کشتی آزاد امیدها هم روزهای 4 و 5 آذر به میزبانی لهستانی خواهد بود که رضا اطری و ایمان صادقی در روز نخست و مجتبی گلیچ در روز پایانی مسابقات به تقابل با حريفان خود می پردازند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی