جستجو

 
 
اخبار 
 
 
 

‍ تقدیر از قهرمان و داور نوری کوراش
مردم گرم و مسئولان
شهری سرد!
خبرشمال/ امیرحسین قجر اولین مدال آور جهانی کاتا کوراش مازندران و محسن رستمی داور بین المللی شاخص این رشته از مسابقات جهانی اینچیون کره جنوبی بازگشتند. مراسم استقبال از آنها خوب بود و اهالی ورزش نشان دادند که قدردان هستند و قجر و رستمی را در آغوش فشردند که موفقیتی کم نظیر را برای رشته جودو و کوراش مازندران به ارمغان آوردند.
مسولان ورزشی شهر و هیات ها و مربیان و حتی خیرین هم حضور بهم رساندند و یک روز خوش و گرم را ثبت کردند اما دوستان در شورای اسلامی شهر نور انتهای این روز را تلخ کردند!
دوستان شورا چهار تایی آمدند و یک خط لوح تقدیر ننوشتند که به دست شان بدهند چه برسد به کادو.
لااقل با یک دسته گل می آمدند هم راضی بودیم اما.. جای خالی رسول شیخ چقدر در شورای نور احساس می شود. حالا ورزشی های آن منطقه درمی یابند که چگونه خود را از یک ورزشی تمام عیار با همه خلوصش محروم ساختند!

فرزاد قادری به پیروزی هایش ادامه داد
مبارز نوری امان نداد
خبرشمال/ هانچانا کومسان هم نتوانست جلوی پیشروی های فرزاد قادری را بگیرد. ام ام ای کار قدرتی نوری ها در مسابقه ای تماشایی رقیب تایلندی اش را از پای در آورد و به روند پیروزی هایش ادامه داد.
در شرایطی که به رشته mma توجه سازمانی نمی شود و تشکیلات مستقل و پابرجا در ایران ندارد، مبارزين کشورمان حضوری گرم و قدرتمندانه در میادین بزرگ از خود نشان داده اند که مازندران در این میان جوانان درخشان زیادی را دارد.
فرزاد قادری ووشوکای خوب نوری که دیگر به رشته mma پیوسته، ارزش هایش را در این رشته نشان داده و با سزاواری تمام برتری هایش را ثبت می کند. قادری به رقیب تایلندی خود امان نداد و شایسته پیروزی برابر او بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی