جستجو

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت خبر داد 
 
راه اندازی سرای سلامت
 
 
 

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت به راه اندازی سرای سلامت در سرای محلات رشت تاکید کرد .
فاطمه شیرزاد در دوازدهمین جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت با اشاره به اینکه تقویت حوزه سلامت شهروندان از جمله خدمات شهری محسوب می‌شود،بیان کرد: پرستاران همواره با درد و رنج بیماران مواجه هستند و پرداخت معوقات آنان نیازمند نگاه ویژه دولت به این بخش پرتلاش جامعه است .
وی با اشاره به اینکه امیدواریم نیروهای جوانی که در این رشته مشغول به تحصیل هستند بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار شوند گفت : به زودی شورای بهداشت تشکیل خواهیم داد و مباحث مختلف بهداشت و سلامت شهروندان مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت نیز گفت: قطعا ظرفیت خوبی که در جامعه پرستاری شهرستان رشت وجود دارد به همگان اثبات شده و یکی از سرای محلات رشت باید به عنوان سرای سلامت اختصاص یابد . شیرزاد با اشاره به روز جهانی دیابت گفت: کنگره دیابت ۲۴ آبان در رشت برگزار می شود و امیدوارم با تمهیدات اندیشیده شده بتوانیم در پیشگیری و مقابله با بیماریهای غیر واگیر گامهای خوبی برداریم. وی افزود: متاسفانه به علت روی آوردن مردم به غذاهای فست فودی آمار دیابت، فشار خون و... رو به افزایش است و ان شاا با ارائه طرح ایجاد ایستگاههای ثابت سلامت در راستای پیشگیری از این بیماریها گام برمی داریم. شیرزاد با بیان اینکه سرای محلات رشت می تواند به سرای محلات سلامت ارتقا یابد تصریح کرد: ان شاا شاهد ارائه خدمات بهتری در سرای محلات رشت به شهروندان باشیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی