جستجو

استاندار مازندران در نشست با فعالان سياسي  و حاميان دولت : 
 
ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد
 
 
 

استاندار مازندران در نشست با فعالان سياسي و حاميان دولت در مازندران گفت: ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد و افراد شايسته به كار گرفته شوند.
محمد اسلامي با اشاره به اينكه استان را نمي‌شود با اتاق فرمان‌هاي متعدد مديريت كرد افزود: يكي از عوامل بازدارنده توسعه استان شهرگرايي و محله گرايي بوده و بايد به اين روند خاتمه دهيم .
وي توسعه متوازن و پايدار بر اساس آمايش سرزمين را محور فعاليت‌ها دانست و گفت: فقر و شكاف طبقاتي موجب نااميدي مردم مي‌شود و ضرورت دارد با شناسايي ظرفيت‌ها و شناسايي حلقه‌هاي مفقوده كسب و كار به دنبال رونق توليد و اشتغال در استان باشيم .
مقام عالي دولت در استان حمايت از كشاورزان، توليدكنندگان و روستائيان را ضروري دانست و گفت: افزايش افراد زیر پوشش كميته امداد و بهزيستي خدمت نيست .
اسلامي بر تحقق وعده‌هاي رياست جمهوري تاكيد كرد و گفت: قول‌هاي رياست جمهوري را استاندار و مديران بايد عملياتي كنند .
وي تاكيد كرد: همه بايد همگرا و همصدا شويم و معيشت مردم را ساماندهي كنيم .
استاندار مازندران از تشكيل كميته ارزيابي انتصابات در استاندار خبر داد و گفت : انضباط فكري و رفتاري بايد در مديريت استان حاكم شود و شما حاميان دولت در استان عيون ما باشيد و مشكلات مردم را رصد و گزارش نمایيد .
اسلامي بر توسعه تبادلات و تقويت روابط بين‌الملل تاكيد كرد و گفت: در اين استان صنعت‌گران و توليدكنندگان صادقي هستند كه مشغول خدمت و توليد هستند ولي مورد بي مهري قرار گرفتند .
وي تصريح کرد: ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد و افراد شايسته به كار گرفته شوند .
وي جوان‌گرايي و بكارگيري افراد شايسته را اولويت اصلي در به‌كارگيري مديران خواند و ابراز اميدواري کرد با توسعه اقتصاد دريا محور، گردشگري مديريت شده و بوم گردي و رونق صنايع دستي چرخ اقتصادي مازندران به حركت درآيد و زمينه اميدآفريني و نشاط در استان فراهم شود.
در اين نشست تعدادي از اعضاي ستادهاي دكتر روحاني در ايام انتخابات و فعالان سياسي شهرستان‌ها به بيان ديدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی