جستجو

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: 
 
فرمانداران نسبت به تهیه اطلس فرهنگی، اقتصادی و سیاسی تلاش کنند
 
 
 

خبرشمال /احمدرضاون
علیرضا یونسی در آئین تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، اظهار کرد: فرماندار جدید فریدونکنار باید برای توسعه شهرستان در امور مختلف فرهنگی سیاسی اقتصادی و اجتماعی تلاش کرده و از ظرفیت‌های موجود استفاده کند.
وی خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی، بیکاری و اجتماعی از جمله مواردی است که باید به فرموده‌ی رهبری به این موارد بیشتر اهمیت داده شود. معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران تصریح کرد: قانونمندی و توجه به ظرفیت‌ها باید مورد توجه مدیران باشد چراکه دشمن به دنبال مجموعه ضد انقلاب برای گسترش شکاف در بین مردم و مسئولان است.
یونسی با اشاره به اینکه نمونه‌ی بارز جنایت دشمنان جمهوری اسلامی مربوط به اتفاقات اخیر است، یادآور شد: بسیاری از پیام‌های ارسال شده برای ایجاد تنش در جمهوری اسلامی از خارج از کشور بود که با به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها از جمله شبکه‌های مجازی و حتی سازمان جهانی در پی ضربه زدن به کشور بودند که خوشبختانه کاری از پیش نبردند و ملت ایران دست رد به سینه آن‌ها زدند.
وی با بیان اینکه آثار ظلم دشمنان همیشه مشهود است، گفت: نیروی انتظامی، اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و نیروهای قضایی و اعضای شورای تامین مازندران به خوبی توانستند حوادث اخیر را مدیریت کنند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ادامه داد: استان مازندران سالانه بیش از ۴۰ میلیون گردشگر دارد که یکی از ویژگی‌های جذب توریست این استان داشتن امنیتی پایدار است و این امر جان مایه‌ی توسعه در استان است. یونسی گفت: کسانی که در حوادث اخیر نقش داشتند باید تاوان سوءاستفاده‌های خود را بدهند و البته مردم مازندران با بی‌توجهی به جریانات اخیر نقش بسیار خوبی را در خنثی کردن آن داشتند. وی با تاکید بر اینکه هر حرکتی که امنیت عمومی را به خطر بیاندازد با آن برخورد می‌شود، یادآور شد: برای ساختن استان آباد باید وحدت وجود داشته باشد. معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران بر لزوم تهیه اطلس توسعه شهرستان تاکید کرد و گفت: نصیری (سرپرست جدید فرمانداری) باید نسبت به تهیه اطلس فرهنگی، اقتصادی و سیاسی تلاش کند.
این مسئول خاطرنشان کرد: اقتصاد دریا محوری، کاهش زباله و پسماند، فرهنگ سازی تفکیک زباله، برندسازی برای معرفی برنج فریدونکنار از جمله مواردی است که باید مدیران فریدونکنار آن را با جدیت دنبال کنند.
وی با بیان اینکه مدت مسئولیت مسئولان بسیار کم است، تصریح کرد: همه باید تلاش کنند که رضایت مردم و خدا فراهم شود و هرکسی که نسبت به این امور جدیت داشته باشد موفق است.
کارآفرینی و اشتغال در فریدونکنار جدی گرفته می‌شود
سرپرست جدید فرمانداری فریدونکنار گفت: کارآفرینی و اشتغال در فریدونکنار جدی گرفته می‌شود.
محمدمهدی نصیری نیز اظهار کرد: از تلاش منفردی که با شرافت در این مدت تلاش خود را برای پیشرفت فریدونکنار به کارگرفته است قدردانی می‌شود. وی در نخستین دستور خود به مدیران شهری گفت: از نصب هرگونه بنر برای عرض تبریک برای بنده جلوگیری شود و هزینه آن در صورت صلاح‌دید به کمیته امداد، بهزیستی و کتابخانه عمومی شهرستان واگذار شود. سرپرست جدید فرمانداری فریدونکنار با اشاره به اهمیت اقتصادمقاومتی تصریح کرد: کارآفرینی و اشتغال امر مهمی است که باید پیگیری شود چراکه دولت امید در مقابل ناامیدی، دولت تدبیر در مقابل بی‌عقلی و دولت اعتدال در مقابل افراطی‌گری قرار دارد و در مدیریت جدید این امور جدی گرفته می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی