جستجو

کانون پرورش فکری مازندران برگزار می‌کند
 
اجرای نمایش  کلوچه‌های خدا در سینما کانون
 
 
 

کانون پرورش فکری مازندران هم‌زمان با دهه‌ی فجر، نمایش "کلوچه‌های خدا" را در سینما کانون این اداره کل اجرا می‌کند.
نمایش «کلوچه‌های خدا» به کارگردانی "آرش شریف‌زاده" هم‌زمان با روزهای مبارک دهه‌‌ی فجر انقلاب اسلامی در سالن سینما کانون این اداره کل اجرا می‌شود.
نمایش «کلوچه‌های خدا» دومین تولید مرکز تولید تئاترو تئاتر عروسکی کانون، از طرح «کتاب –تئاتر» کانون پرورش فکری در سال ۱۳۹۴ است. این نمایش داستان بچه خرسی را روایت می‌کند که می‌خواهد برای تشکر از خدا به خاطر همه‌ی‌ زیبایی‌هایی که خلق کرده، هدیه‌ای ببرد اما نمی‌دانست چه‌طور این کار را انجام بدهد. او در این راه با کلاغی همسفر می‌شود و...
این نمایش اقتباسی از کتاب «کلوچه‌های خدا» به نویسندگی "کلر ژوبرت" از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.
این اثر نمایشی؛ برنده‌ی ۶ جایزه از بیست و سومین جشنواره‌ی بین‌المللی کودک و نوجوان، در بخش‌های: جایزه ویژه هیات داوران - بهترین نویسنده - بهترین کارگردانی - بهترین بازیگر زن- بهترین بازیگر مرد و بهترین موسیقی است و به عنوان یک نمایش فاخر می‌تواند به معرض دید کودکان، نوجوانان و عموم خانواده‌ها قرار گیرد.
بر این اساس، اداره کل کانون مازندران هم‌زمان با دهه‌ی فجر و بهمن ماه سال جاری، این نمایش را در سه سانس: صبح ‌ها 30/8 تا 30/ 9- 10 تا 11 وعصرها 14 تا 16 و همچنین سانس ویژه‌ی عموم وخانواده‌های محترم : ساعت 18به روی صحنه می‌برد.
علاقمندان می‌توانند به‌صورت حضوری به نشانی: ساری خیابان رودکی(شهبند) جنب بوستان سنگ، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران مراجعه و نیز از سایت:www.iranejra.com جهت تهیه بلیت اقدام کنند.
همچنین می توانند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 68و66-33608565 و تلفن همراه : 09119232910 تماس حاصل نمایند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی