جستجو

 
اخبار
 
 
 

عمل جراحی ستاره کانوپولو
سجاد سلحشور روی تخت که بند نمی شود!
خبرشمال/ جوان لایق و دوست داشتنی قایقرانی مازندران سرانجام چاره ای برایش نماند جز انجام عمل جراحی.
سجاد سلحشور جوان نوشهری و دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا در رشته کانوپولو مدت ها با درد کتف مدارا کرد اما بالاخره مجبور به جراحی شد.
از قرار به جز کمک ناچیز فدراسیون پزشکی ورزشی چندان کمکی به سجاد نشده و عمده هزینه ها را شخصا پرداخت کرده است.
اداره کل ورزش و جوانان مازندران که هم دستش خالی است و هم اینکه اگر پر بود هم کاری نمی کرد!
سجاد با محبت پزشک و تخفیفی که دارد تحت عمل قرار گرفت که خوشبختانه موفق بوده و در حال گذران دوران نقاهت است.
دوست داریم هر چه زودتر این سلحشور رعنا را در حالیکه پاروهایش را با قدرت در آب فرو می برد ببینیم و دوباره پسر خوشرو و متبسم قایقرانی را در میدان تمرین و مسابقه بیابیم. سجاد که روی تخت بند نمی‌شود، او اهل دریاست و به این فضای کم قانع نمی شود.

‍ شاگردان شایسته موسسه قرآنی ورزشی فتوت مازندران
دختران خاص
خبرشمال/ از حسن برگزاری لیگ حافظان قرآن در مازندران که دیگر به عنوان یک رویداد برجسته و شایسته شناخته شده و غبطه آور برای دیگر استان ها و مبنای پیروی و تقلید از مازندران، شناختن
ظرفیت های تازه است. نمی دانستیم که در این حوزه مقدس هم می توانیم پایلوت باشیم و آنقدر غنی هستیم که چشم نوازی کنیم. کمتر از شاگردان و فعالان موفق کلثوم حسینی گفته شده، بانوی که در تلفیق معنادار ورزش و قرآن و بهره معنوی ورزش از آیات وحی قدمی ماندگار برداشت. چهره هایی که می بینید اولین گروه از حافظان کل قرآن هستند که هم ورزشکارند و هم در عرصه ی قرآنی فعال بوده و حتی برخی از آنان در سطح کشور قهرمان تکواندو و یا نخبه ی قرآنی ورزشی در مسابقات بین المللی طرح تربیت حافظان قرآن معرفی شده اند. اسامی آنان در دو رشته ی ورزشی تکواندو و بدنسازی از مؤسسه ی قرآنی ورزشی فتوّت مازندران به مربیگری سیده کلثوم حسینی از سمت راست بدین شرح است: فاطمه خسرونژاد (کمربند دان یک)، فاطمه انصاری( کمربند پوم یک)، سهیلا انصاری( کمربند دان یک)، فاطمه سعد پور( کمربند سبز)، فرناز الیاسی (کمربند دان ۲)، فاطمه رجبی(فیتنس)، خدیجه احمدی(فیتنس)، نرجس خسرو نژاد (فیتنس)، فاطمه زهرا رجبی( کمربند سبز) و زهرا علی نژاد ( کمربند دان ۲ تکواندو) امیدواریم این دختران خاص که حس برگزیدگی آنان به مشوقان شان دست می دهد، هر روز کامیاب تر و موفق تر در اول عرصه قرآن و سپس ورزش باشند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی