جستجو

 
اخبار ورزشی 
 
 
 

انتخاب یک گیلانی به عنوان مربی تیم ملی مشتزنی بزرگسالان
از سوی فدراسیون مشتزنی ، امین قاسمی پور به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان کشور انتخاب شد.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان در این خصوص اظهار کرد: قاسمی پور یکی از برترین مشتزنان تاریخ استان گیلان بشمار می رود که هم اینک به عنوان رئیس این هیات در گیلان فعالیت دارد.
سعید علیپور اظهار داشت: قاسمی پور که سابقه کاپیتانی تیم ملی مشتزنی بزرگسالان را نیز در کارنامه ورزشی خود دارد ، به عنوان تنها ورزشکار گیلان در المپیک 2012 حضور داشت.
وی در ادامه بیان کرد: همچنین طی حکم دیگری از سوی فدراسیون مشتزنی ، بابک بردبار از استان گیلان به عنوان رئیس کیته داوری این فدراسیون منصوب شد.
وی ادامه داد: بردبار داور سه ستاره و تنها داور مشتزنی حرفه ای کشور است که در چند سال اخیر بارها از سوی فدراسیون جهانی به مسابقات مهم
بین المللی و انتخابی المپیک دعوت شد.
مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان ابراز امیدواری کرد با حضور دو گیلانی در سمت مربی تیم ملی بزرگسالان و رئیس کمیته داوری فدراسیون مشتزنی ، شاهد پیشرفت و اعتلای بیش از پیش این رشته در استان گیلان باشیم.


مسابقات بین المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد اسفند برگزار می شود
رئیس هیات کشتی بهشهر گفت: پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد نیمه اول اسفند ماه در بهشهر برگزار می شود.
شهرام جعفری در جلسه برنامه ریزی برگزاری این مسابقات افزود : با هماهنگی های صورت گرفته با فدراسیون کشتی ، زمان برگزاری این دوره از مسابقات روزهای 10 و11 اسفند تعیین شده است.
وی برگزاری این مسابقات را به عنوان تنها مسابقه بین‌المللی در سه سال گذشته در استان مازندران عنوان کرد و گفت: تلاش هیات کشتی استان و فدراسیون کشتی بر این است تا همچون گذشته تیم های مطرح خارجی در این رقابت ها حاضر شوند و سطح کیفی جام ارتقاء یابد. جعفری با اعلام اینکه بالغ بر 25 استان در مسابقات امسال شرکت می کنند؛ خاطر نشان کرد: این جام مهمترین جام برای شهرستان، استان و وزارت ورزش است و باید در شان شهید هاشمی نژاد برگزار شود. وی همچنین با اشاره به هزینه انجام شده در سال گذشته برای برگزاری این مسابقات گفت: سال گذشته 220 میلیون تومان برای برگزاری این مسابقات هزینه شده است که بخشی از بدهی ها باقی مانده است و برخی از دستگاهها هم به تعهدات خود عمل نکردند که امیدواریم با پیش بینی 300 میلیون تومانی هزینه مسابقات امسال، دستگاههای مختلف استانی هم دخیل شده و با همت بیشتری این جام برگزار شود.
فرماندار بهشهر نیز در سخنانی گفت: مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید هاشمی نژاد از رویدادهای مهم ورزشی است که در سال های اخیر به صورت منظم با شرکت تیم های خارجی و برترین های استان های کشور در رده سنی جوانان برگزار شده است .
سید خالق سجادی افزود: تلاش برای برگزاری مناسب این مسابقات باید با قوت انجام شود و تمهیدات لازم از هم اکنون اندیشیده شود و برای رفع موانع تا حد امکان در کنار شما خواهیم بود.
چهاردهمین دوره این مسابقات روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 20 و 21 بهمن سال گذشته به میزبانی بهشهر و با حضور 18 تیم داخلی و 4 تیم خارجی برگزار شد که تیم بهشهر با 71 امتیاز اول، تهران با 51 امتیاز دوم و داغستان با 51 امتیاز سوم شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی