جستجو

نماینده رشت و عضو کمیسیون تلفیق مجلس تاکید کرد: 
 
ضرورت افزایش  بودجه عمرانی 97
 
 
 

جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه لایحه بودجه سال 97 رویکرد اقتصاد مقاومتی ندارد، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی زمانی شکل می‌گیرد که دولت قانون برنامه را رعایت کند.
وی با انتقاد از افزایش بودجه جاری از سوی دولت در لایحه بودجه سال 97 افزود: دولت باید 15 درصد از بودجه جاری خود را کاهش و به بودجه عمرانی کشور اضافه می‌کرد.
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 97 کل کشور گفت: دولت نه‌تنها حجم اعتبارات جاری خود را کاهش نداده بلکه بودجه جاری خود را نیز افزایش داده است که این مسئله نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه بودجه عمرانی کشور 40 درصد کاهش‌یافته خاطرنشان کرد: این کاهش بیانگر این است که دولت در بخش اقتصاد مقاومتی، تولید و افزایش کسب‌وکار حرکت نکرده است. نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تلاش‌ها برای اصلاح لایحه بودجه در زمینه اقتصاد خبر داد و افزود: مجلس در تلاش است تا رویکرد دولت را در زمینهٔ اقتصاد مقاومتی تغییر دهد. کوچکی‌نژاد با تاکید بر اینکه مردم منتظر اصلاح رویه اقتصادی کشور و بهبود فضای کسب‌وکار هستند،گفت: مردم امیدوار باشند که ماحصل تلاش دولت و مجلس حل مشکلات مردم است و در این برهه از زمان برنامه اقتصادی مدون از ضروریات کشور است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی