جستجو

فرمانده انتظامی استان گلستان خبر داد: 
 
کشف بیش از6 تن مواد مخدر از ابتدای سال
 
 
 

علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان گلستان در گرگان گفت: از ابتدای سال تاکنون با تلاش همکارانم در استان 6 تن و 100 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.

وی ادامه داد: از این میزان مواد کشف شده، چهار تن و 450 کیلوگرم از نوع تریاک، 101 کیلوگرم از نوع حشیش، 19 کیلو و 800 گرم از نوع شیشه، چهار کیلو و 200 گرم از نوع هروئین و باقی از سایر انواع
مواد مخدر است.
فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: میزان مواد کشف شده طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 42 درصد افزایش داشته است و 35 درصد نیز شاهد افزایش دستگیرشدگان عناصر اصلی توزیع مواد مخدر بوده‌ایم.
جاویدان تاکید کرد: در این مدت 193 دستگاه انواع خودروی سبک و سنگین حامل مواد مخدر توقیف و هشت قبضه سلاح نیز از متهمان کشف و ضبط شده است.
وی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی ماموران به‌ویژه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان برای مبارزه با سوداگران مرگ گفت: در این مدت 38 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان نیز شناسایی و منهدم شده است. فرمانده انتظامی استان گلستان همچنین در خصوص دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش معروف در استان تصریح کرد: در راستای برخورد با اراذل و اوباش و برقراری نظم و امنیت در سطح استان، طرح دو روزه مبارزه با اراذل و اوباش استان به اجرا گذاشته شد.
جاویدان بیان کرد: در این راستا با توجه به اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی استان، 24 نفر از اراذل و اوباش معروف شناسایی و در عملیات جداگانه دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: در این راستا دو قبضه سلاح و یک افشانه از متهمان کشف شد و متهمان پس از دستگیری با تشکیل و تکمیل شدن پرونده، برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.
جاویدان در پایان ابراز کرد: در این طرح 68 نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار که فعالیت آنها در رصد پلیس قرار دارد احضار شده و منجر به اخذ تعهد و ارائه تذکر شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی