جستجو

مجید عرب فیروزجایی رییس انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان بابل خبر داد:
 
برگزاری نشست «نقش رسانه در شکل‌گیری انقلاب»
 
 
 

به‌مناسبت گرامی‌داشت سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه مبارک فجر، نشستی با عنوان نقش رسانه در شکل‌گیری انقلاب با حضوردکتر کاردگر مدیرعامل بیمه آسیای کشور،حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه بابل، معاونت استاندارو فرماندار ویژه شهرستان، محسن کبود فیروزجایی شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر واهالی رسانه بابل برگزار خواهد شد.
رییس انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان بابل گفت: ازآنجایی که انقلاب اسلامی، مرهون خون شهدا و رشادت مردم انقلابی ایران بود و رسانه هم در شکل‌گیری انقلاب نقش بسیار تاثیرگذاری داشته است و بعد از پیروزی انقلاب نیز، رسانه دوشادوش مسوولان در اعتلا و استحکام انقلاب اسلامی نقش بسیار سازنده داشته است لذا در آستانه 22 بهمن برای تجدید میثاق و ایجاد وحدت و وفاق بین مردم ومدیران، تلاش شد نشستی با موضوع این رویداد تاریخی، برگزار شود.
مجید عرب فیروزجایی افزود: با توجه به نقش‌آفرینی رسانه دربیان واقعیات جامعه و تنویر افکار عمومی نسبت به نقشه‌های دشمنان ، حضور رسانه در کنار مسوولان برای خنثی‌کردن اهداف ونقشه‌های از پیش تعیین شده دشمنان بسیار مهم خواهد بود. وی همچنین گفت: این مراسم با سخنرانی امام جمعه بابل در خصوص انقلاب و دستاوردهای آن همراه خواهد بود. گفتنی است این نشست شنبه 21بهمن ماه دررستوران سنتی صفویه بابل برگزارخواهدشد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی