جستجو

همزمان با دهه مبارک فجر، با حضور  علاالدینی معاون اداره کل بهزیستی مازندران 
 
پروژه‌های مسکن، اشتغال و مهدکودک  مرکز مشاوره و بهزیستی در بهشهر افتتاح شد
 
 
 

همزمان با ایام مبارک دهه فجر در شهرستان بهشهر و با حضور نورالدین علاء‌الدینی، معاون توانمندسازی اشتغال و مسکن بهزیستی مازندران، فرماندار و جمعی از رؤسای ادارات بهشهر، پروژه‌های مسکن خانوارهای دارای 2 عضو معلول، مهدکودک، طرح خوداشتغالی و مرکز مشاوره افتتاح گردید.
در این مراسم علاء‌الدینی، معاون اداره‌کل بهزیستی استان، سازمان بهزیستی را متولی اصلی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و یادآور شد: تامین مسکن، ایجاد اشتغال، کاهش آسیب و توانبخشی و توانمندسازی و جلب مشارکت خیرین، در راستای ارتقاء جامعه هدف از مهم‌ترین اهداف عالیه این سازمان است.
علاء‌الدینی، مهدهای کودک را مرکز تجمیع و پرورش و شکوفایی اندیشه‌ها و دیدگاه‌های آینده‌سازان این سرزمین برشمرد و اذعان داشت: آموزش و پرورش صحیح کودکان توسط کارشناسان خبره می‌تواند آینده یک سرزمین را بیمه کند.
وی، مراکز مشاوره را مهم‌ترین مرکز کاهش و کنترل آسیب‌ها دانست و گفت: آموزش صحیح مهارت‌های زندگی به مشاوران کاردان می‌تواند ریشه‌های خانوادگی و امید و دلبستگی به کانون خانواده‌ها را تقویت کند.
علاء‌الدینی، تامین مسکن و ایجاد اشتغال را نیز از جمله مهم‌ترین برنامه‌های سازمان برشمرد و تصریح کرد: در دهه فجر، بیش از 49 واحد مسکن خانوارهای دارای 2 عضو معلول با کمک‌های بلاعوض 30 میلیون تومانی و تسهیلات قرض‌الحسنه 15 میلیون تومانی به بهره‌برداری رسید.
علاء‌الدینی، کمک هزینه بلاعوض مسکن در سال 96 را حدود 4 میلیارد تومان برشمرد و افزود: ارائه 34 میلیارد تومان، تسهیلات قرض‌الحسنه در راستای اشتغال‌زایی و ایجاد بیش از 2300 شغل جدید برای جامعه هدف در سال 96 از جمله این اتفاقات مهم و ارزشمند و ماندگار است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی