جستجو

 
 
اخبار 
 
 
 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد
آغاز به کار دوره جدید
طرح کارورزی در مازندران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از شروع دوره جدید طرح کارورزی در مازندران پس از توقف کوتاه‌مدت خبر داد.
کامران اصغری گفت: دوره جدید طرح کارورزی در مازندران پس از توقف کوتاه‌مدت شروع شده است و افراد متقاضی برای آموزش فراخوان می‌شوند. وی در ارتباط با اقدامات انجام‌شده برای اجرای طرح کاورزی در استان مازندران اظهار کرد: با احتساب ثبت‌نام حدود 8 هزار نفر تاکنون 3 هزار نفر واجد شرایط بودند. وی با اعلام اینکه برای حدود 300 نفر قرارداد امضا شده است، بیان کرد: این افراد در واحدهای مختلف مشغول انجام دوره‌های آموزشی هستند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه دوره کاورزی برخی از افراد جویایی کار به اتمام رسیده است و مشغول کار شدند، گفت: دوره‌های تعیین شده 6 ماهه است و افرادی که در این طرح شرکت کردند در حال حاضر مشغول کار شدند. اصغری با بیان اینکه سهم بیمه کارفرما از سوی دولت به‌زودی به آنها پرداخت می‌شود، افزود: لیست بیمه این افراد مورد تأیید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و فنی و حرفه‌ای استان است. وی یادآور شد: چون لیست مورد تأیید سازمان است، دولت برای پرداخت حقوق و بیمه مسؤولیت اقدام می‌کند. این مسؤول میزان حقوق تعیین‌شده برای افراد مشمول طرح کارورز را حدود
300 هزار تومان اعلام کرد و یادآور شد: این حقوق از جانب دولت تأمین می‌شود.

با صدور لوحي از سوي فرماندار:
از رئيس اداره راه و شهرسازي عباس‌آباد تقدير شد
حق‌اله کثیری فرماندار شهرستان عباس‌آباد با ارسال تقدير‌نامه‌ای از رئيس و كاركنان اداره راه و شهرسازی شهرستان عباس آباد به منظور فعاليت‌های گسترده در اين شهرستان و همچنین برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران، فرماندار شهرستان عباس‌آباد از كاركنان اداره راه و شهرسازی اين شهرستان به منظور زحمات و تلاش همکاران در راستای بهره‌برداری از پروژه‌های راه‌سازی در برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان، با ارسال تقدیرنامه‌ای برای مهندس حمیدرضا مقتدر رئیس این اداره تشکر و قدردانی نمود. در بخشی از اين لوح تقدير كه به مهندس مقتدر اهداء گرديد، آمده است: اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچگاه از یاد نخواهد رفت، بدینوسیله با اهداء این لوح از مدیریت و زحمات مستمر جنابعالی در برگزاری جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان تقدیر و تشکر می‌گردد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی