جستجو

برای همیشه به خاطر ماند  دومین آیین تجلیل از برترین ها 
 
شب ماندگار بدمینتون ۹۶
 
 
 

خبرشمال/

در عصر هجدهم اسفند ماه واقعه ای برای رشته رو به پیشرفت بدمینتون مازندران روی داد که باید می بودید و حظ می بردید. خانواده بدمینتون به سان برادران و خواهران قدیمی ساعاتی را به خاطر سپردند که نمونه اش را به یاد نداریم.
در حالیکه عمده رشته های ورزشی بهانه جویی هایی برای عدم برگزاری آئین تجلیل از خود به سبب یکسال پر زحمت و خدمت دارند اما بدمینتون برای دومین دوره متوالی با شکوه زیاد و شور و عشقی وافر برگزار کننده مراسم تجلیل خود بود.
در این آئین که سکانس به سکانس آن تماشایی بود و برای این خانواده بزرگ به یادماندنی، از بهترین ها در آیتم های مختلف تشکر و قدردانی و هدایایی هم تقدیم شد.
دکتر پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون، حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و بسیاری از چهره های ارزشی و ورزشی در کنار جمعیت قریب به ۱۵۰۰ نفری خانواده بدمینتون بودند و دریافتند که این همان رشته ای بی آرزو و رویای پیشین نیست و اهداف بزرگی را در سر می پروراند. تقدیر از روسای ادارات برتر در همکاری و تعامل با هیات بدمینتون استان، هیات های برتر شهرستانی، تیم های برگزیده لیگ، مربیان شاخص، داوران موفق، مربیان استعدادیاب و قهرمانان از پیشکسوتان گرفته تا نونهالان از جمله برنامه های تقدیر مهدی امیرفخریان رئیس هیات بدمینتون مازندران بود که انجام شد.
برنامه های جنبی نظیر طنز و ترانه هم گنجانده شد تا سه ساعت بکر و ناب برای اینکه در قاب خاطره جایی ثابت داشته باشد، رقم بخورد.
تیم مهدی امیرفخریان رئیس جوان و موفق این رشته که شامل همه یاوران صدیق بدمینتون است از قاسمی و حسنی گرفته تا هر کسی که راکت بدست می گیرد در این استان برای حال خوش مان کوشیده اند که جای دارد تشکر ویژه ای داشته باشیم از تمام این خوبان و آرزو کنیم که این خانواده همدل و صمیمی با صیانت از این وفاق برای پیروزی های بزرگتر قدم های محکم تر بردارد بخصوص آنکه دکتر پوریا در پیش بینی غرور انگیز مازندران را استان جلودار در میان دیگر استان ها دانست و اطمینان داد که این رشد و تکامل هر ساله ادامه می یابد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی