جستجو

رئیس کل دادگستری مازندران  اعلام کرد: 
 
برخورد جدی با قاچاقچیان چوب و صیادان غیر مجاز
 
 
 

از بیستم اسفند امسال تا پانزدهم اردیبهشت سال آینده که زمان تخم ریزی ماهیان در رودخانه هااست اجازه صید در این ایام را به هیچ وجه به صیادان ندهند.
حجت الاسلام محمد علی تقوی فرد رئیس کل دادگستری مازندران در جلسه شورای حفظ بیت المال استان با اعلام این موضوع همچنین گفت: دادستان‌های استان با رانندگان ماشین‌های حمل چوب قاچاق برخورد کنند.
وی در ادامه گفت: نبود برنامه‌ریزی مناسب مشکل اصلی منابع طبیعی است، چراکه همچنان مواردی وجود دارد که متنفذین و افراد ذی نفوذ در حال سوء استفاده از منابع طبیعی هستند.
رییس کل دادگستری استان مازندران بیان داشت: در حوزه محیط زیست هم شاهد نبود برنامه‌ریزی‌ها هستیم، قوانین زیست محیطی در 120 رودخانه استان حاکم نیست و یا در زمینه زباله 40 سال است که هیچ ساماندهی وجود ندارد.وی بیان داشت: بر اساس اعلام نظر کارشناسان زیست محیطی، یکی از اصلی‌ترین تهدیدات غیرطبیعی، رها کردن زباله در منابع طبیعی است.
این مقام قضایی مازندران گفت: دادستان‌های شهرستان‌های ساحلی استان با تمام توان با ادارات منابع طبیعی همکاری ویژه داشته باشند و بعد از آزاد‌سازی سواحل باید ساماندهی شود و برای طرح‌های عام المنفعه اختصاص یابد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی