جستجو

گزارش میدانی و مستند خبر شمال از تلاش عوامل بیگانه برای عدم حضور کارآفرینان  در شمال کشور 
 
دست پنهان عوامل بیگانه در عدم توسعه
 
 
 

موضوع از این قرار است که جوان هنرمند و دلسوخته ایرانی شش سال از عمر خود را وقف ارتباط با کارآفرینان ایرانی مقیم خارج از کشور می‌نماید. سرمایه ایرانیان خارج از کشور 2 هزار و 500 میلیارد دلار است که وی طرحی داشت تا حداقل ده درصد آنرا جذب کشور کند. ورود 250 میلیارد دلار به داخل کشور مبنایی برای رفع فقر و بیکاری و اعتیاد و ایجاد رونق اقتصادی کشور محسوب می‌شد.

این جوان شایسته ایران چندین جلسه و سمینار برگزار می‌کند و توافق با کارآفرینان عاشق کشور را برای ورود سرمایه به کشور و در وهله اول استان مازندران حاصل می‌شود و خود تنها حرف نمی‌زند بلکه دست به عمل می‌زند و زمینی به مساحت 12 هزار متر خریداری می‌کند تا فضایی برای کارآفرینان ایرانی خارج از کشور مهیا کند اما ضد انقلاب و کسانی که امید به انقلاب گرسنگان و آشوب‌های خیابانی دارند دست بکار می‌شوند و با طرحی هوشمند و دقیق، شخصی همراه با خانمش که عقد‌نامه آنها نیز جعلی است به عنوان مهندس می‌فرستند و کل باند این افراد در داخل بسیج می‌شوند تا این پروژه را ویران کنند و سر‌انجام عکس و فیلم ویرانی این پروژه را می‌گیرند و برای تمام کار آفرینان ایرانی خارج از کشور می‌فرستند و می‌گویند فریب این شخص را نخورید که پروژه خود او ویرانه شده است، پس ایران امنیت سرمایه‌گذاری ندارد و به این وسیله کارآفرینان ایرانی مقیم خارج از کشور را بی‌انگیزه می‌کنند و نتیجه شش سال تلاش جوان ایرانی را برای جذب سرمایه ایرانیان برباد می‌دهند. براستی مدیران مرتبط ما کجا هستند که چنین حوادثی در داخل کشور اتفاق می‌افتد و بکلی از آن غافلند؟! اگر برنامه هنرمند ایرانی خارج از کشور که چندین فیلم در دفاع از ملت مظلوم ایران ساخته است و خود نویسنده و شاعری است که کتاب شعر او در فروشگاه اپل استور برنده جایزه شده است به هدف خود می‌رسید، چهره فقر و محرومیت از پشت جنگل‌ها و درختان سرسبز شمال زدوده می‌شد. چگونه متولیان امنیتی اجازه می‌دهند شخصی مجهول‌الهویه با جعل مدارک مهندسی با گروهی از خارج کشور دستور بگیرند و با پرداخت رشوه و حق حساب، پروژه‌ای به این درجه از اهمیت را متوقف کنند و موجب یاس و افسردگی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور را به وجود آورند؟! تنها کافی است به یک مورد این سرمایه‌گذاری توجه شود که پرفسور فتحی رئیس انجمن جراحان آمریکا قصد داشت بزرگترین بیمارستان فوق‌تخصصی خاورمیانه را بین آمل و بابل احداث کند و دهها پروژه مشابه آن که موجب میشد استان مازندران به مراتب مدرن‌تر از
این گردد. براستی چه دست‌هایی مانع این کار شدند و چگونه جریان ضد انقلاب خارج از کشور براحتی چنین باندهایی را آماده می‌کنند و با نفوذ در برخی ادارات و استخدام افراد فاسد موجب توقف چنین سرمایه‌گذاری اساسی در کشور می‌شوند؛ سرمایه‌گذارانی که قصد داشتند بدون استفاده از وام بانکی و با سرمایه خود و تکنولوژی روز، مازندران ما را متحول کنند ولی جریان مشکوک خارج از کشور که از تلویزیون پارسی لس انجلس نشات می‌گیرد، چنان در مازندران نفوذ دارد که پروژه توریستی را متوقف و تخریب می‌کند و فیلم آنرا برای تمام کارآفرینان ارسال می‌کند تا نشان دهد ایران و مازندران جهنم سرمایه‌گذاری است!
براستی جرم و جنایت تنها شکنجه و کشتن آدمهاست! اگر باندی با توقف چنین طرحی و اخلال در آن امکان ایجاد دهها هزار شغل را از جوانان این کشور می‌گیرند جانی نیستند؟ چرا ما کاری کردیم که دزد آزاد و بز گناهکار است! اگر در کنار عملیات پیچیده افراد مشکوک با کمک عناصر بیگانه در جهت توقف و تخریب یک پروژه زیر بنایی حمایتی از سوی دولتمردان و مسئولین منطقه‌ انجام می‌شد اکنون دهها میهمان هنرمند و کارآفرینان بزرگ ایرانی هزاران شغل در این دیار سر سبز و محروم ایجاد کرده بودند. امروز باید دلسوزان این کشور در کنار جوانی که خارج از کشور قلبش برای آینده وطنش می‌تپد و چندین فیلم درباره مظلومیت مردم ایران ساخته و در معرض تماشای جهانیان قرار داده است بایستند و اجازه ندهند شبکه‌های مشکوک و وابسته نام مازندران سر سبز را به جهنم سرمایه‌گذاری تغییر دهند. چرا در سالهایی که با تدبیر مقام معظم رهبری اقتصاد و پویایی اقتصاد محور اصلی نام‌گذاری سالها است و جوانی عاشق وطن اقدام به انجام پروژه‌ای بزرگ و ارزشمند می‌کند تا به سرمایه کار‌افرینان ایرانی مقیم خارج مشکل فقر و بیکاری را حل کند به افراد مجرم و باندی اجازه وارد می‌شود پروژه او را ویران کنند این ویرانی تنها ویرانی یک پروژه توریستی نیست بلکه ویرانی امید و آرزو به داشتن آینده بهتر برای فرزندان این آب و خاک است.
یادمان نرود این مثال حکیمانه را که « بخاطر میخی نعلی افتاد و بخاطر نعلی اسبی افتاد، بخاطر اسبی سواری افتاد، بخاطر سواری جنگی شکست خورد، بخاطر شکستی مملکتی نابود شد و همه اینها بخاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبیده بود.»
اگر امروز پروژه‌ای که قرار بود محل رفت و آمد کارآفرینان بزرگ ایرانی خارج باشد و قرار شد هر ماهی چند قرارداد احداث پروژه‌های بزرگ منعقد شود با توطئه دشمنان این مرز و بوم به ویرانه‌ای تبدیل شود باید منتظر بمانیم تا دشمنان کل کشور ما را تبدیل به یک ویرانه کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی