جستجو

 
 
اخبار 
 
 
 

استاندارمازندران در گرامیداشت
روز شهید خواستار شد:
ثبت ملی یادواره های شهدا
در میراث کشور
محمد اسلامی استاندار مازندران در مراسم گرامی‌داشت روز شهدا در استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما را به مسیر عزت هدایت کرد و تاکید کرد که امروز دشمن با توطئه‌های مختلف تلاش می‌کند تا مسیر انقلاب و دستاوردهای ان را ناچیز و ناموفق جلوه دهد و نسل جوان را به انحراف کشاند.
وی با اشاره به اینکه همه تلاش‌های دشمنان برای توقف جریان حق و غلبه دادن باطل بوده‌است گفت: سیاست استکبار جهانی همواره تهدید، تسلیم و تبعیت است و از بدو پیروزی انقلاب اسلامی نیز استکبار جهانی تاکنون لحظه ای درنگ نکرده است.
وی ادامه داد: هدف اصلی استکبار جهانی تجزیه کشورها و ایجاد کشورهای کوچک و تابع صهیونیست و آمریکا در منطقه است و مقابله با این هدف شوم همراهی با اهداف عالیه انقلاب اسلامی و لبیک گفتن به ندای رهبری در گرو ترویج فرهنگ ایثار و
شهادت است.
استاندار مازندران، با بیان اینکه قانون جنگل بر دنیا حاکم است گفت: در سه سال گذشته عوامل استکبار، مردم یمن را به خاک و خون کشیدند اما در سازمان ملل ایران را محکوم به دخالت در منطقه می‌کنند و اجازه ارسال دارو و ملزومات به مردم محروم یمن را نمی‌دهند.
اسلامی، با اشاره به اینکه مازندران دارای مردمان مومن و ولایت‌مدار است گفت: مردم در استان همواره یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داشته‌اند و هر هفته شاهد برپایی یادواره شهدا هستیم.
وی خواستار ثبت ملی یادواره شهدا شد و گفت: این مراسم‌ها به عنوان یک حرکت خودجوش مردمی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است و باید در تاریخ و میراث کشور ثبت شود.
استاندار مازندران، با بیان اینکه امروز شاهد برخی مشکلات اقتصادی، بیکاری و اشتغال هستیم تاکید کرد: بدون نقش آفرینی و مشارکت مردم وپیشقدمی خانواده شهدا این مشکلات قابل رفع نیست.
وی افزود: همه از اشتغال، تصور استخدام در مراکز دولتی را دارند درحالیکه دولت بیش از اندازه بزرگ شده و ظرفیت استخدام و اشتغال ندارد و باید بتوانیم برای توسعه اشتغال ظرفیت‌سازی کنیم.
وی با بیان اینکه در مازندران تولیدکننده گسترده‌ای هستیم تصریح کرد: باید با تولید و اشتغال نگرانی و دغدغه خانواده‌ها را از بین ببریم.


انتصاب جدید در یک اداره کل استان:
كشاورز سرپرست اداره كل
ميراث فرهنگي، صنايع دستي
و گردشگری شد

خبرشمال/
برابر منابع خبرشمال و طي حكمي از سوي علی اصغر مونسان معاون ریيس جمهور و ریيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ، بهروز كشاورز به عنوان سرپرست این اداره كل منصوب شد.
پس از انتصاب و انتقال ناگهانی دلاور بزرگ نیا مدیر این اداره معظم فرهنگی به‌عنوان مدیرکل استان تهران، گزینه‌هایی به عنوان جایگزین وی در نظر گرفته شدند اما با توجه به فرارسیدن ایام تعطیلات نوروز و ضرورت انجام مدیریت بهینه به‌ویژه در ستاد تسهیلات خدمات سفر که در طول این ایام تا سیزده نوروز با محوریت این اداره کل و همراهی و هماهنگی دستگاههای مختلف، صورت می‌گیرد و با تشخیص معاون رییس جمهوری، بهروز كشاورز به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شد.
گفتنی است وی که از بستگان نزدیک دلاور بزرگ نيا مديركل فعلي گردشگري استان تهران مي باشد، پیش از این رییس اداره شهرستان بابلسر بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی