جستجو

در چهارمین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی منطقه  مطرح شد
 
کاستی‌های خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی برطرف شود
 
 
 

معاون فنی و خدمات شهری منطقه یک با اشاره به موقعیت منطقه خواستار آمادگی کامل اعضاء ستاد در امر تکریم و ارایه خدمات به مسافرین نوروزی شد .
مهدی کرمی معاونت فنی و خدمات شهری در چهارمین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی منطقه با تاکید بر اینکه تمامی واحدهای اجرایی باید با به کار گرفتن تمام امکانات، رفاه و امنیت را که از اولویت‌های اصلی برای مهمانان نوروزی است، فراهم کنند، اظهار کرد: ایجاد رفاه همراه با امنیت از اولویت‌های اصلی برای مهمانان نوروزی است.
وی اهمیت و کیفیت بالای خدمات‌دهی به مسافران نوروزی را یادآور شد و گفت: باید تلاش شود تمامی گردشگران در ایام نوروز به نحو مطلوب از خدمات و امکانات بهره‌مند شوند و از پراکندگی و ناهماهنگی در ارائه خدمات توسط واحدها با ارائه یک مدیریت واحد جلوگیری شود.
وی با اشاره به ضرورت رعایت حقوق شهروندی و استقرار نمایندگان کمپ‌ها در نوروز ۹۷ از تاریخ بیست و هشتم اسفندماه در دو نقطه منطقه، تصریح کرد: در ایام نوروز باید مهمان نوازی مردم ساری را با در اختیار گذاشتن تمام امکانات رفاهی توسط افراد مسقر در کمپ با ارائه آموزشهای لازم به نمایش بگذاریم.
مهدی کرمی با بیان اینکه نباید کوتاهی در ارائه خدمات سبب نارضایتی گردشگران شود، افزود: همه اعضاء ستاد وظیفه دارند با استفاده از توانمندی‌هایی که دارند شرایطی بوجود آورند تا مسافران با خاطره خوبی پایتخت بهار نارنج را ترک کنند.
نصب تابلوهای خوش آمدگویی به شهر ساری در محور ورودی شرقی و همچنین نصب المانهای نوروزی و هفت سین مرتبط با سنت و آیین مردم مازندران از دیگر خواسته‌های معاونت فنی وخدمات شهری از اعضاء ستاد تسهیلات نوروزی بود‌.
وی به مهم‌ترین اقداماتی صورت گرفته توسط شهرداری منطقه اشاره کرد و بیان داشت: این اقدامات شامل ترمیم و لکه گیری خیابانها و معابر، زیباسازی شهرها، المانهای و هفت سین های سنتی، فضای سبز و گلکاری و... خواهند بود. کرمی با بیان اینکه هدف از برگزاری این ستاد، رفع نواقصی است که در سال‌های گذشته مشاهده شده است، افزود: یکی از این دغدغه‌ها، بحث بنرهایی است که باعث آشفتگی بصری در شهر شده است، لذا امیدواریم این مشکل رفع شده و در ایام نوروز شاهد نصب بنرها به صورت هدفمند در سطح منطقه باشیم .
حسن ثنایی رییس ستاد تسهیلات نوروزی منطقه نیز با اشاره به اینکه همه اقدامات صورت گرفته در این ستاد در راستای جذب گردشگران نوروزی و نیز فراهم کردن اوقاتی در این شهر طی ایام نوروز است، ادامه داد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ستاد تسهیلات نوروزی منطقه و نیز تحقق وظایف محوله به اعضا این ستاد، امسال نیز میزبانی شایسته برای مسافران و گردشگران نوروزی باشیم .
حسین مرتضوی دبیر ستاد تسهیلات نوروزی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اقتصاد مقاومتی، هنر و بهره‌مندی جامعه از آن است، بر اهتمام در برگزاری برنامه‌های پربار و جذاب در حوزه فرهنگ بومی برای ارائه آیین‌های سنتی و جشنواره‌های موسیقی محلی تأکید و خاطرنشان کرد: این رویدادهایی می‌توانند فضای سفر و جامعه میزبان را برای پذیرایی آماده‌تر سازد .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی