جستجو

با صدور لوحی از سوی  استاندار:
 
از مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تقدیر شد
 
 
 

استاندار مازندران با ارسال لوح تقديري از مديركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اين استان به منظور عملكرد مطلوب در زمينه ايمن سازي راههاي مواصلاتي مازندران كه منجر به كاهش تصادفات شده، قدرداني نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره‌كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران، دكتر محمد اسلامی استاندار مازندران با ارسال لوح تقديري براي مهندس احمد آفرین محمدزاده از زحمات و خدمات شايسته این اداره‌کل در خصوص افزايش ارتقاء ايمني و تامين تردد عبور و مرور ايمن در محورهاي تحت پوشش خود تقدير و قدرداني نمود.
در بخشي از اين لوح تقدير كه به مهندس آفرین محمدزاده اهداء گرديد، آمده است: فرصت خدمتگزاری موهبتی الهی برای تجلی توانایی‌ها و استعدادها و خدمت به مردم است و تداوم این خدمتگزاری مرهون جهاد، پایداری و سختکوشی افراد با ایمانی است که با صیانت نفس در عرصه پاسداری از ارزش ها و سازندگی میهن اسلامی، مردمداری و مردم یاری تلاش نمودند. در سال « اقتصاد مقاومتی، تولید _ اشتغال » و به منظور ارج نهادن به تلاش‌های درخور تحسین جنابعالی در حفظ و نگهداری و ارتقاء ایمنی جاده‌های مازندران آباد قدردانی می‌نمایم.
گفتني است: استاندار مازندران با ارسال لوح جداگانه از عملكرد مطلوب و به هنگام مهندس عباسعلی نجفی معاون راهداری اين اداره كل تقدير و تشكر نمود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی