جستجو

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری خبر داد: 
 
کاهش 40 درصدی پرونده‌های کمیته تخلفات در منطقه ساری
 
 
 

بازرسان رسیدگی به تخلفات منطقه ساری با بازدید شبانه روزی از مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی در کاهش تخلفات توزیع و فروش مجاری عرضه سوخت موثرند.
حسینعلی طالبی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری با تاکید بر این مطلب و با اشاره به برگزاری جلسات ماهیانه کمیته رسیدگی به تخلفات با هدف رسیدگی به تخلفات توزیع و فروش مجاری عرضه سوختهای مایع و سی ان جی، بیان کرد: با توجه به آمار پرونده‌های رسیدگی شده در سالهای 95 و 96 توسط کمیته رسیدگی به تخلفات منطقه ساری، کاهش 40 درصدی تخلفات توزیع و فروش دیده می‌شود.
وی افزود: تعداد پرونده‌های رسیدگی شده در سال 96 در منطقه ساری 125 پرونده بوده که از این تعداد 25 پرونده متخلف شناخته نشدند و رای برائت برای آنها صادر شده است .
حسینعلی طالبی اظهار کرد: در سال 96 از صد پرونده متخلفانی که در کمیته رسیدگی به تخلفات منطقه ساری بررسی و برای آنها حکم صادر شد مبلغی بالغ بر 1/4 میلیارد ریال غرامت دریافت شد.
طالبی مراحل بررسی پرونده‌ها را در کمیته رسیدگی به تخلفات اینگونه شرح داد: به محض دریافت گزارش تخلفات که از سوی بازرسان، کارشناسان و مردم ارائه می‌شود، با بررسی دبیر کمیته و تایید مدیریت منطقه، در حضور متخلف و اعضای جلسه کمیته رسیدگی به تخلفات طرح و حکم نهایی صادر و اجرا میشود.
مدیر منطقه ساری تاکید کرد: از صد پرونده تخلف در سال 96 تعداد 80 پرونده مربوط به جایگاههای عرضه سوخت بوده و 30 پرونده مربوط به نفتکشها و مابقی سایر افراد طرف قرارداد بوده است .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی