جستجو

 
 
ساماندهی خودروهای امدادی در گیلان
 
 
 

نحوه برخورد برخی از خودروهای امدادی غیرساماندهی شده در استان در ایام گذشته موجب نگرانی شده بود که امسال به‌طور ویژه بررسی می‌شود.
سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهورفرماندهی انتظامی گیلان با بیان این مطلب اظهار داشت: استان گیلان سال گذشته در کاهش تلفات جاده درون شهری از استان‌های برتر کشور بوده است. رئیس پلیس راهورفرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه برخلاف تصادفات برون‌شهری استان گیلان در آمار تلفات دورن شهری با کاهش 8 درصدی تلفات جاده‌ای مواجه است اعلام کرد: گیلان در این حوزه جزء 10 استان برتر کشور بود.
محمدی با تاکید بر اینکه استان گیلان در حوزه درون شهری در نوروز سال 96 با کاهش 33 درصدی تلفات جاده‌ای مواجه بود گفت: رعایت و تعامل مسئولان استان گیلان و آموزش‌های ویژه همگانی موجب کاهش تلفات فوتی و جرحی در استان شده است.
وی با بیان اینکه با توجه به ازدحام مسافر و گردشگران در استان گیلان حضور به‌موقع و ویژه بیمه‌ها به‌‌صورت 24 ساعته و فعال در پرداخت خسارات امری ضروری است گفت: به‌منظور رفاه حال مسافران پرداخت خسارت بیمه‌گذاران با فوریت در ایام نوروزی صورت گیرد.
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان گیلان، به‌روزرسانی تابلوها و اعلانات راهنمایی و رانندگی را از اقدامات ضروری در گیلان نام برد و گفت: حضور تیم‌های تعمیراتی شهرداری‌ها در سطح استان از جمله شهر رشت برای رفع مشکلات احتمالی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی
ضرورت دارد. وی با بیان اینکه در سال‌‌های گذشته نحوه برخورد برخی از ماموران امداد خودرو در استان موجب نارضایتی مسافران شده بود تاکید کرد: نحوه برخورد برخی از خودروهای امدادی غیرساماندهی شده در استان در ایام گذشته موجب نگرانی شده بود که امسال به‌طور ویژه بررسی می‌شود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی