جستجو

دادستان عمومی و انقلاب  مرکز مازندران: 
 
دستور قضایی در خصوص اقتصاد مقاومتی مازندران ابلاغ شد
 
 
 

دستور قضایی در خصوص اقتصاد مقاومتی و در راستای حمایت از سرمایه گذاری در مازندران ابلاغ شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: با توجه به دستور ریاست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران مراتب جهت اجرای دستورالعمل طی شرحی به معاونین، بازرسان و دادیاران اعلام شد تا در اجرای احکام و رسیدگی پرونده ها طبق مفاد دستورالعمل در جهت حمایت از تولید اقدام کنند.
سید یونس حسینی عالمی در خصوص حفر چاه‌های غیر مجاز در مازندران افزود: در درخواست مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران در مورد حفر چاه‌های غیر مجاز وهمچنین توقیف ادوات حفاری اقدامات مناسب صورت پذیرفته است. وی گفت: در این مورد نامه‌ای به دادستان‌های سراسر استان و همچنین شعب دادسرا ارسال شده تا با متخلفان و کسانی که بدون مجوز اقدام به حفر چاه غیر مجازمی‌کنند
برخورد قانونی شود. حسینی عالمی افزود: با هماهنگی‌های صورت پذیرفته قاضی ناظر زندان به همراه مسئول امور زندانیان دوشنبه هرهفته در زندان ساری حضور داشته و دستورات لازم را در خصوص درخواست های زندانیان صادر می‌کند. وی گفت: طبق برنامه تعیین شده بازدید از زندان به همراه معاونان، بازپرسان و دادیاران به صورت گروهی هرماه و به صورت چهره به چره با زندانیان انجام می‌شود و دستورات لازم دراین خصوص صادر می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی