جستجو

 
 
اخبار
 
 
 

مدیر شرکت فراورده‌های نفتی غرب مازندران خبر داد
توزیع نفتگاز یورو 4
در جایگاه‌های سوخت
غرب مازندران
مدیر شرکت فراورده‌های نفتی غرب مازندران از توزیع نفتگاز یورو 4 در جایگاه‌های سوخت غرب این استان خبر داد.
سیدمحمود طاهری در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به آمادگی این شرکت در آستانه نوروز در غرب مازندران، اظهار کرد: همه جایگاه‌های سوخت‌رسانی در شهرهای غرب مازندران برای توزیع سوخت‌ مورد نیاز شهروندان، مسافران و گردشگران ویژه ایام نوروز آماده شده است.
وی از افزایش یک درصدی مصرف بنزین سوپر در 11 ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال 95 در غرب مازندران خبر داد و گفت: توزیع سوخت نفتگاز یورو 4 در ابتدای سال 97 در جایگاه‌های سوخت غرب مازندران آغاز می‌شود و زیرساخت‌های لازم در این زمینه نیز فراهم شده است.
مدیر شرکت فراورده‌های نفتی غرب مازندران چالوس با بیان اینکه با بهره‌برداری از شبکه گاز خانگی در شهرهای کجور و پول، سهمیه سوخت نفت این مناطق قطع می‌شود به چگونگی وضعیت میزان مصرف فراورده‌های منطقه و نواحی در سال 96 پرداخت و یادآور شد: در ناحیه چالوس بنزین سوپر 12 هزار و 291 لیتر، بنزین معمولی 150 هزار و 59 لیتر، نفت سفید 15 هزار و 780 لیتر، نفتگاز غیر نیروگاهی 44 هزار و 357 لیتر و توزیع سوخت به فرودگاه نوشهر هزار و 186 لیتر بوده است.
طاهری تصریح کرد: در ناحیه تنکابن بنزین سوپر 8 هزار و 614 لیتر، بنزین معمولی
119 هزار و 232 لیتر، نفت سفید 14 هزار و 250 لیتر، نفتگاز غیر نیروگاهی 18 هزار و 771 لیتر و نفت کوره 204 لیتر مصرف شده است.
وی خاطرنشان کرد: در ناحیه نور بنزین سوپر
6 هزار و 514 لیتر، بنزین معمولی 67 هزار و 262 لیتر، نفت سفید 12 هزار و 447 لیتر، نفتگاز غیر نیروگاهی دو دهم درصد لیتر بوده است.
مدیر شرکت فراورده های نفتی غرب مازندران چالوس تاکید کرد: جمع مصرف انواع سوخت در سال 96 در غرب مازندران در بخش بنزین سوپر 37 هزار و 47 لیتر با یک درصد افزایش مصرف، بنزین معمولی 453 هزار و 14 لیتر و 8 درصد افزایش مصرف، نفت سفید 48 هزار و 723 لیتر بوده است که با 10 درصد کاهش مصرف نیز روبه رو بود.

نهالکاری دانش آموزان دبستان پیشتازان پسرانه آمل به مناسبت هفته درخت کاری
دانش آموزان دبستان پیشتازان پسرانه آمل به مناسبت هفته درخت کاری اقدام به کاشت نهال در مناطق جنگلی این شهرستان کردند.
که در این اقدام فرهنگی، بیش از 100نفر از دانش آموزان دبستان پیشتازان کامپیوترپسرانه آمل با پشتیانی خانم " رقیه اصغرنژاد " مدیرمدرسه و همراهی مربي پرورشي، دبير تربيت بدني، مسئول تداركات، معاونت فناوري ودیگرعوامل این مدرسه در جنگل های بخش امام زاده عبدالله شهرستان آمل تعداد ۱۰۰ اصله نهال از گونه های " صنوبر و افرا کاشتند.
دانش آموزان این مدرسه با شعار " ما برای زندگی به اکسیژن نیاز داریم ، لطفا جنگل ها را نابود نکنید " و با هدف توسعه فضای سبز و ترویج فرهنگ درختکاری دراین کار فرهنگی شرکت کردند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی