جستجو

فرمانده انتظامی مازندران: 
 
برآورد اجتماعی  یکی از مولفه‌های مهم پلیس  در اجرای ماموریت‌ها است
 
 
 

برآورد اجتماعی یکی از مولفه‌های مهم پلیس در اجرای ماموریت‌ها است .
سردار سید محمودمیرفیضی فرمانده انتظامی استان در نشست با معاونان، روسای پلیس‌های تخصصی و فرماندهان انتظامی شهرستان‌های تابعه با بیان این مطلب و با گرامی‌داشت ولادت بانوی گرامی اسلام (س) و تبریک پیشاپیش سال نو، از فعالیت‌ها و تلاش‌های مسئولان، فرماندهان و کارکنان انتظامی استان و شهرستان‌های تابعه در برقراری نظم و امنیت پایدار در سطح استان طی یکسال گذشته قدردانی کرد .
فرمانده انتظامی استان مازندران، برقراری نظم و امنیت در جامعه را از وظایف ذاتی نیروی انتظامی برشمرد و گفت: مسئولیت نیروی انتظامی علاوه بر تامین امنیت، حفظ جان مال و ناموس مردم است و تامین امنیت مردم در برخی از مراسمات خاص نظیر چهارشنبه آخر سال، ایام نوروز و ... از مهمترین وظایف پلیس به شمار می‌روند.
سردار میرفیضی با اشاره به این که دشمن همواره در صدد اعتماد‌زدائی و شکاف بین مردم و مسئولان در جامعه است، تصریح کرد: برای مقابله با این تهدیدات نیاز به ایجاد بسترهای لازم برای کنترل عملیاتی این تهدیدات مقطعی است.میرفیضی، چهارشنبه آخر سال را فرصتی برای استفاده از توانمندی‌های مردمی در تولید و حفظ امنیت برشمرد و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مردمی بودن انقلاب، گفت: این موضوع یکی از مهمترین مولفه های انقلاب اسلامی است و باید زیر ساخت‌های لازم برای استفاده از ظرفیت‌های مردمی در تمامی سطوح جامعه
ایجاد شود. وی با بیان این که برنامه‌ریزی‌ها برای اجرای ماموریت‌های انتظامی استان در سال جدید باید بر اساس برآورد‌های اجتماعی انجام گرفته از سوی معاونت اجتماعی صورت گیرد، اظهار داشت: پیگیری و نظارت بر اجرای ماموریت‌ها با استفاده از مولفه‌های اجتماعی باید در دستور کار فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها قرار گیرد.
فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر منابع و امکانات موجود، ایام نوروز را بهترین فرصت برای خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: کاهش تصادفات و ناهنجاری‌های اجتماعی را از مهمترین نیروی انتظامی در اجرای ماموریت‌های نیروی انتظامی است و باید از تمامی امکانات و هرآنچه که در توان داریم برای کسب رضایت مردم در این ایام استفاده کنیم.
وی با اشاره به پخش موسیقی زنده در برخی از رستوران‌ها و اماکن تفریحی را منوط به دریافت مجوز از اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی عنوان کرد و اذعان داشت: حضور ملموس و موثر پلیس در مناطق تفریحی و گردشگری موجب افزایش امنیت و احساس امنیت در جامعه خواهد شد.
سردار میرفیضی در خاتمه تعدی به مردم، آلودگی‌های صوتی و ایجاد مزاحمت برای مردم را خط قرمز پلیس در چهارشنبه آخر سال برشمرد و با تاکید بر تدوین برنامه‌های اجرایی در سال 97 با بررسی نقاط ضعف و قوت برنامه‌های اجرایی در سال 96، گفت: تامین امنیت مراکز تجاری، حضور پررنگ نیروی انتظامی در مناطق تفریحی و گردشگری و مدیریت بر چهارشنبه آخر سال از مهمترین ماموریت‌های فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها در روزهای پایانی سال است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی