جستجو

 
 
اخبار 
 
 
 

رئیس مرکز انتقال خون گنبدکاووس:
به دریافت همه نوع گروه خونی نیاز مبرم داریم
رئیس مرکز انتقال خون شهرستان گنبدکاووس با اشاره به نیاز مبرم این مرکز به دریافت خون از همه گروه‌های خونی، از مردم شریف گنبدکاووس خواست بار دیگر به ما در امر خدمت‌رسانی به نیازمندان به خون کمک کنند.
فاطمه محمدی با اشاره به نوع‌دوستی و حمایت‌های همیشگی مردم این شهرستان از همنوعان خود در شرایط حساس، اظهار کرد: مردم گنبدکاووس در تمامی شرایط از جمله در زمان وقوع بلایای طبیعی در کشور و نیازمندی هموطنان به خون، با حضور باشکوه و پرشور خود در کنار هم میهنان خود بوده‌اند. وی با بیان اینکه در حال حاضر در شهرستان گنبدکاووس نیازمند دریافت خون از همشهریان عزیز هستیم، افزود: با توجه به کاهش سطح ذخیره خونی ما در مرکز و نیاز مبرم به خون از همه مردم عزیز به ویژه جوانان غیور این خطه تقاضا داریم برای اهدای خون به مرکز انتقال خون شهرستان گنبدکاووس مراجعه کنند.
رئیس مرکز انتقال خون شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در شرایط اخیر به همه نوع گروه‌های خونی نیاز داریم، خاطرنشان کرد: همه همشهریان عزیزی که شرایط اهدای خون را دارند فارغ از جنسیت و نوع گروه خونی در صورت تمایل برای اهدای خون به مرکز ما مراجعه کنند.
محمدی با اشاره به اینکه همکاران بنده در تمامی روزهای هفته آماده دریافت خون از همشهریان عزیز هستند، ادامه داد: در روزهای فرد از ابتدای صبح تا پایان ساعت اداری و در روزهای زوج نیز تا ساعت 19 شب مرکز انتقال خون گنبدکاووس پذیرایی مردم عزیز شهرستان گنبدکاووس برای اهدای خون خواهد بود.
در ساعات ابتدایی اعلام نیاز مرکز انتقال خون شهرستان گنبدکاووس به اهدای خون از سوی مردم، تعدادی از ورزشکاران و نخبگان این شهرستان با حضور در مرکز انتقال ضمن اهدای خون خود از مردم گنبدکاووس درخواست کردند برای کمک به افزایش ذخیره خونی این شهرستان و کمک به همشهریانی که به شدت نیازمند این خون هستند در این امر خیر شرکت کنند. گفتنی است در روزهای پایانی سال و با توجه به کاهش اهدای خون در سطح کشور و همچنین آغاز سفرهای نوروزی و افزایش تصادفات احتمالی جاده‌ای نیازمندی کشور به ذخیره قوی خونی برای استفاده در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به شدت بالا خواهد رفت و انتظار می‌رود که مردم عزیز با درک درستی از شرایط به درخواست مراکز انتقال خون لبیک بگویند.

معاون استاندار گلستان خبر داد:
افزایش ۵۰ درصدی تعهد اشتغال گلستان در سال ۹۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان از افزایش ۵۰ درصدی تعهد ایجاد اشتغال در سال ۹۷ خبر داد.
محمود ربیعی، در نهمین کارگروه اشتغال استان گلستان، اظهار کرد: در سال ۹۶ تاکنون، ۱۰۶ درصد از تعهد استان محقق شده و ما شاهد ثبت بیش از ۲۰ هزار شغل در سامانه رصد بودیم.
ربیعی ادامه داد: در نیمه اول سال ۹۶ به دلیل مشکلات سامانه و انتخابات موفق نبودیم اما در نیمه دوم سال با حضور استاندار جدید و تیم کارگروه اشتغال، سرعت کار بالا رفت.
وی ادامه داد: آمارها حاکی از موفقیت برخی دستگاه‌ها است که قطعاً مورد تشویق قرار خواهند گرفت. ربیعی افزود: برای سال ۹۷ چند جلسه کمیته کارشناسی گذاشته و تعیین شد که ۵۰ درصد نسبت به سال ۹۶ افزایش اشتغال داشته باشیم. وی گفت: دولت یک میلیون و ۳۶۶ هزار شغل را در سال جدید پیش‌بینی کرده و به دلایل مختلف جهش اقتصادی خواهیم داشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان تصریح کرد: توافق‌ها و تفاهم‌نامه‌ها با بخش خصوصی، تسهیل گری در بخش اداری و سرمایه‌گذارهایی که در راه استان هستند و همچنین تجربه سال ۹۶ می‌تواند کمک خوبی برای جهش اقتصادی باشد.
وی گفت: لیست تعهد تهیه شده و اعضا بعد از تعطیلات نوروز نظر کارشناسی خود را به ما اعلام کنند؛ عدد پیش‌بینی شده باید واقعی و منطقی باشد.
ربیعی گفت: در سه حوزه خدمات و گردشگری، صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی و زیر مجموعه‌ها، این لیست تهیه شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی