جستجو

 
 
اخبار (7)
 
 
 

آرمین هادی پور
در رتبه ششم برترین های تکواندو جهان قرار گرفت
با اعلام جدیدترین رده بندی تکواندوکاران جهان ، آرمین هادی پور از گیلان در رتبه ششم رده بندی وزن خود بین تکواندوکاران جهان قرار گرفت.
رئیس هیات تکواندو استان گیلان اظهار کرد: با توجه به اعلام جدیدترین رنکینگ تکواندوکاران جهان ، آرمین هادی پور در وزن 58- کیلوگرم ، در رتبه ششم رده بندی وزن خود بین تکواندوکاران جهان قرار گرفت.
وی ادامه داد: همچنین مبینا نژاد دیگر تکواندوکار شایسته گیلانی در وزن 49- کیلوگرم که به تازگی در رده سنی بزرگسالان حضور یافته، در رتبه 45 وزن خود قرار گرفت.
آرمین هادی پور متولد 1373 اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که می توان به کسب مدال طلای قهرمانی آسیا، مدال نقره جام جهانی مکزیک ، مدال طلای دانشجویان جهان ، مدال نقره باشگاه های آسیا و به کسب چهار مدال طلای مسابقات بین المللی اشاره کرد.
مبینا نژاد نیز متولد سال 1380 و اهل شهرستان رشت است و تاکنون مقام های ارزشمندی از جمله کسب مدال طلای مسابقات نونهالان جهان ، مدال طلای نونهالان آسیا ، مدال طلای مسابقات نوجوانان جهان و مدال طلای مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا را در کانامه دارد.

تیم مازنی در لیگ برتر ووشو
نداریم اما...
حرارت نوری
در قهرمانی پارس جنوبی!

خبرشمال/

در ووشو می توانیم تیمی در قواره قهرمانی در لیگ برتر کشور داشته باشیم اما همواره از آن محروم بوده ایم و بسنده شده به مشارکت مازنی ها در بهترین تیم ها و مدعیان قهرمانی.
تیم پارس جنوبی موفق شد تا قهرمانی در لیگ برتر ووشو را از آن خود کند و مازندران هم سهم داشت. در این پیکارها معین تقوی و آرمان بازیاری در ترکیب تیم پارس جنوبی قدرتمندانه ظاهر شده و با حضور همراه با برتری خود کمک بزرگی به قهرمانی تیم شان کردند. تقوی که امسال از بهترین های استان بوده و بازیاری با تجربه زوج نوری جسور و بی باک مازندرانی را در تیم فاتح لیگ برتر تشکیل می دادند. عرفان آهنگریان و سجاد عباسی دو قهرمان جهان دیگر استان هم برای تیم دانشگاه آزاد به میدان رفتند که این تیم هم نایب قهرمان شد! عرفان جوان و سجاد کاربلد هم از اصلی‌ترین نفرات تیم شان بودند. چندی پیش هم تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر بانوان با قهرمانی کارش را خاتمه داد که صدیقه دریایی را در ارنج اصلی خود داشت. بدین ترتیب در هر دو لیگ برتر مردان و بانوان در تیم قهرمان نفر داشتیم و در مجموع پنج بازیکن شاخص استان در تیم‌های موفق بوده و سکو گرفتند. در سال ۹۶ هم با تیم پرشین طبرستان در لیگ جوانان به نایب قهرمانی دست یافتیم تا توان مازندران نمایان شود اما باز هم چه سود که در لیگ برتر بزرگسالان قهرمانی و پیروزی را از خود دریغ می‌کنیم.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی