جستجو

 
 
از شهریاران اشرف البلاد تجلیل شد
 
 
 

به مناسبت روز شهردار، گردهمایی شهریاران شهر و مدارس بهشهر(اشرف البلاد) همراه با جشن سنتی چهارشنبه سوری در بنای تاریخی چشمه عمارت برگزارشد.
شهردار بهشهر در این‌مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های شهریاران شهر گفت: ۳۸ شهریار از محلات شهری بهشهر به صورت داوطلبانه در جهت رفع معضلات شهری با ما همکاری می‌کنند و با اعلام نظرات و پیشنهاداتشان به ما کمک‌ می‌کنند تا نگاه بهتری به مدیریت شهری داشته باشیم و در جهت رفع معضلات و مشکلات گام برداریم. یاسر فیروزی اظهار کرد: شهریاران کمک می‌کنند تا سرعت عمل شهرداری در رفع نواقص و رسیدن به توسعه شهری افزایش یابد.
وی در ادامه به نقش شهروندان مدارس اشاره کرد و افزود: این نقش در واقع تمرینی است برای آینده و نسلی که می‌خواهد مدیریت جامعه را بر عهده بگیرد. شهردار بهشهر گفت: شهرداران مدارس نقش نظم، انضباط، نظافت و نقش شهروندی را در مدرسه یاد می‌گیرند و با نهادینه شدن این فرهنگ در آینده به آن عمل می‌کنند این آموزش‌ها و نقش شهریاران مدارس برای ما مهمتر است زیرا آینده شهر و کشور منوط به همین عملکردهاست.
یاسر فیروزی با اشاره به جشن سنتی چهارشنبه پایان سال افزود: برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر جشن دیرینه ایرانیان باید سازوکار و ابزارهای مناسب آن برای خانواده‌ها به ویژه جوانان مهیا شود. علیرضا کوچکی رییس شورای شهرادامه داد: طی سال‌های اخیر برگزاری جشن سنتی چهارشنبه ‌سوری با حرکت به سمت اعمال خطرناک، از اصالت خود فاصله گرفته و جایگزین آیین‌های کهن ایرانیان شده ‌است.
در پایان همراه با مراسم آتش بازی، پخت آش وانواع شیرینی سنتی ،از شهریاران شهر به پاس زحماتشان تجلیل شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی