جستجو

 
 
اخبار اجتماعی 
 
 
 

تحصیل 6 هزار و 600
دانش آموز استثنایی در مازندران
هزینه سرویس دانش آموزان استثنایی از مشکلات عمده خانواده های آنهاست که کمک شهرداری ها و خیران در این راه می تواند کمک آنها باشد.
مدیر آموزش و پرورش استثنایی مازندران گفت:
3 هزار نفر از این دانش آموزان که معلولیت شدیدتری دارند در 90 واحد آموزشی در سطح استان تحصیل می کنند. قاسمی با اشاره به اینکه 3 هزار و 600 نفر از دانش آموزان استثنایی در مدارس عادی مشغول تحصیل هستند افزود: این دانش آموزان تحت پوشش خدمات حمایتی این اداره هستند.
وی تصریح کرد: حدود 1 هزار و 100 نفر در مازندران کار آموزش، توانبخشی و پشتیبانی دانش آموزان استثنایی استان را بر عهده دارند.

کشف 3 تن چوب آلات جنگلي قاچاق در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل از كشف 3 تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ نعمت الله آزادی با اعلام این خبر، افزود: در پي کسب خبری مبنی برفعالیت فردی در در امر قاچاق چوب جنگلی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری نماینده منابع طبیعی و آبخیزداری در بازدید از این واحدکارگاهی موفق شدند، بيش از دو و نیم تن چوب جنگلي قاچاق از جنس افرا كشف کنند.سرهنگ آزادی ، افزود: چوب های قاچاق مکشوفه تحویل نماینده اداره منابع طبیعی شهرستان شد و متهم پس از تشكيل پرونده به مرجع قضايي معرفی شد.


کشف دو دستگاه موتورسیکلت قاچاق در شهرستان بهشهر
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از کشف
2 دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش 400میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ ابراهیم شجاعی درباره جزئیات این خبر، گفت: به منظور حمایت از کالاهای ایرانی طرح جلوگیری از ورود و عرضه کالاهای خارجی و قاچاق در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، افزود: در اجرای این طرح ماموران، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به کشف دو دستگاه موتورسیکلت قاچاق در این شهرستان شدند . سرهنگ شجاعی، ارزش موتورسیکلت های قاچاق کشف شده را درمجموع بالغ بر 400 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: مالکان کالاهای کشف شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است .


افزایش اعتماد عمومی
در تعامل پلیس با
آموزش و پرورش
فرمانده انتظامی استان در دیدار با مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان،گفت تعامل پلیس با آموزش و پرورش را منجر به افزایش اعتماد عمومی و افزایش مشارکت ها دانست.
سردار "سید محمود میرفیضی" در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران با بیان اینکه مردمی کردن امنیت از وظایف اصلی و راهبردی پلیس است، اظهار داشت: سازمان هایی مهم و با اهمیت تلقی می شوند که دارای جمیعت انسانی بیشتر باشند و آموزش و پرورش از جمله این سازمان ها است. فرمانده انتظامی مازندران با ذکر این نکته که آموزش و پرورش با داشتن جمعیت دانش آموزی و والدین، جامعه هدف ما است، تصریح کرد: از آن جایی که خانواده ها نقش اساسی در پیشگیری از جرم و مقولاتی از این دست را دارند به خاطر همین، سال ها است که تعامل و مشارکت با دانش آموزان در برنامه و دستور کار ما بوده است.

اثر بخشی نقش پلیس در برنامه هــای
آموزش خـانواده
عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه نقش و همکاری پلیس در برنامه های آموزش خانواده اثر بخش است، گفت: برنامه هایی از قبیل همیار پلیس، مسائل اجتماعی، پیشگیری از آسیب ها و دیگر موارد که بیشتر در حوزه کاری پلیس است می توان با تعامل آموزش و پرورش با در نظر گرفتن میدان ها و فضاهای آموزشی به نتایج اثربخشی دست یافت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی