جستجو

 
اخبار 
 
 
 

بازدید نماینده مردم غرب گلستان از پست برق کمپکت گمیشان
گرگان- لقمان میرزاعلی
پست برق کمپکت گمیشان به پست باز تبدیل می شود و با این حرکت برق شهرستان و سایت میگو تقویت می شود.
نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی در طی بازدیدی از پست برق کمپکت گمیشان با بیان این مطلب گفت : باتوجه به راه اندازی لاین2 فاز یک سایت میگوی گمیشان و احداث شهرک صنعتی گمیشان قدرت پست کمپکت این شهرستان افزایش و به پست باز تبدیل خواهدشد.دکتر رامین نورقلی پور افزود : در صورت تامین 50 میلیارد ریال خط 20 کیلوولت جهت لاین دوم میگوی شهرستان تحداث خواهد شد.
مدیر توزیع نیروی برق گمیشان نیز در این بازدید با اذعان به انرژی مورد نیاز این سایت گفت : خوشبختانه تاکنون انرژی مورد نیاز سایت میگوی شهرستان با پست کمپکت فعلی تامین شده است و در صورت توسعه لاین دوم فاز یک این سایت میگو ، نیاز مبرم به احداث خط جدید 20 کیلولت برای این لاین است و جهت بهره برداری کامل از سایت میگو گمیشان نیاز است پست 20/63 کیلوولت برق در محل سایت احداث شود.
مهندس وحید کوهساری افزود : میگوی گمیشان یک نعمتی برای این شهرستان و منطقه بوده که افراد زیادی در این قطعات سایت میگو مشغول بکار هستند. در پایان این نشست ، مهندس کوهساری گزارشی از عملکرد این مدیریت در سال96 ارائه نمود.

 

ديدار مدير كل راه آهن منطقه شمالشرق۲ با نماينده ولي فقيه در استان گلستان
گرگان- رحمت الله میرزاعلی
نماينده ولي فقيه در استان گلستان در دیدار نوروزی مديران شوراي حمل و نقل استان گلستان كه به مناسبت سال جديد در بيت ايشان حاضر شدند ابراز امیدواری کرد که با تلاش مضاعف مديران استان وعنايت خداوندشاهد توسعه و پيشرفت استان خواهيم بود.
آيت الله نور مفيدي در اين ديداربيان داشت : در حوزه راه آهن خیلی کارها انجام شده است و بخشی از قولهایی که داده شد عملی شده و بایستی بقیه آنها عملی و اجرايي شود . نماينده ولي فقيه در استان و
امام جمعه گرگان ادامه داد : استفاده از سرمايه گذاران در حوزه هاي مختلف ازقبيل راه آهن، منطقه آزاد تجاري و اقتصادي اينچه برون و بنادر و كشتيراني جهت رشد و توسعه اقتصادي واشتغالزايي منطقه بعنوان يك استان گردشگري از ديگر اموري است كه اين شورا بايد مد نظر قرار دهد. در ادامه اين ديدار مهندس قرباني مدير كل راه آهن منطقه شمالشرق۲ ضمن تبريك سال نو گزارش عملكردي از فعاليتها و پروژه هاي و اقدامات موثر در حوزه ريلي استان ارائه نمود .

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مطرح کرد:
تعهد شرکت توزیع برق گلستان
برای کاهش10درصدی
پیک مصرف
گرگان- حمید میرزاعلی/
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان اعلام کرد به منظور حفظ و مدیریت منابع و زیرساخت‌های صنعت برق ما مدیران و کارکنان شرکت در استان گلستان متعهد هستیم با کاهش 10درصدی پیک مصرف برق در استان طی تابستان 97 به یکهزارو 110 مگاوات همراه مردم و همگام با صنعت برق کشور باشیم.
مهندس" علی اکبر نصیری " در دیدار نوروزی با مدیران ستادی شرکت افزود: مدیران و کارکنان شرکت باید تمام تلاش خود را برای کاهش 10درصدی پیک بار سال 97نسبت به سال 96به کار ببندند تا براساس افق چشم انداز 1404 به سوی برنامه 7707 گام برداریم.وی با اشاره به افزایش مصرف برق معمولا در خردادماه سالجاری اظهار داشت: امسال شاید زودتر این روند افزایش مصرف برق را داشته باشیم.وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شوداستان گلستان هوای گرمتری در تابستان امسال داشته باشیم و بر همین اساس مصرف برق افزایش می‌یابد.مهندس نصیری با اشاره به وقوع تند باد شدید و طوفانی شدن در روزهای نخست تعطیلات نوروزی افزود:پرسنل فداکار مدیریتهای امور توزیع برق بلافاصله به رفع مشکل در شبکه‌های برق اقدام و توانستند مشکل خاموشی را در اسرع وقت برطرف نمایند.وی با تاکید بر اینکه توصیه اصلی ما مدیریت مصرف و استفاده بهینه از برق است، اظهار داشت: مردم مدیریت مصرف را مورد توجه قرار دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی