جستجو

 
اخبار ورزشی 
 
 

‍ آرزوی سلامتی برای عطا علیزاده
از رینگ کما موفق بیرون آمد
خبری شنیدیم ناگوار اما پایانش نفسی به راحتی بود و خیال تخت که عطا علیزاده چنان مشت هایی زده که از کما برخاسته و دوباره کنار دوستان و خانواده اش است.

عطا علیزاده ستاره سال های نه چندان دور بوکس تنکابن که سوابق حضور در تیم های ملی را هم دارد در اثر یک عارضه به کما رفته بود اما خوشبختانه خطر رفع شده و حالا اوضاع و احوال بهتری دارد.
حسین روحی دبیر هیات بوکس مازندران و حسن شالیکار همدوره ای او و از مربیان خوب استان نزد عطا رفتند و جویای احوالش شدند و عیادتش کردند.
امیدواریم هر چه زودتر عطا را صحیح و سالم کنار ورزشی ها ببینیم.

 

‍ راهبندی ها در تیم ملی ترامپولین جوانان
دو ژیمناست خوب و خوش آتیه مازنی در دور جدید تمرینات تیم ملی ترامپولین جوانان حضور دارند.

محمد مهدی نجفی و ابوالفضل ابراهیمی اهل ساری و منطقه لبریز از استعداد راهبند هستند و از شاگردان مجید موسوی مربی سابق تیم ملی ترامپولین و دبیر کنونی هیات ژیمناستیک استان که توانایی های خوبی دارند و می توانند درخشان تر از این هم ظاهر شوند. در تصویر دو ورزشکاری که پیراهن و شلوار قرمز بر تن دارند، مازنی های تیم ملی ترامپولین جوانان هستند.

 

نگاهی به مازنی ها
در تکواندوی قهرمانی جهان
اشکوریان طلا گرفت
اما مثل دوره قبل نبودیم!

مدال طلای علی اشکوریان کافیست تا از این پس از الحمامات تونس به نیکی یاد کنیم و ستاره جدید تکواندوی خود را بشناسیم که علاوه بر طلای جهان، سهمیه شرکت در المپیک نوجوانان را هم دریافت کرد.

علی اشکوریان در حالی صاحب این مدال باارزش شد که تیم ملی تکواندوی پسران هم فوق العاده عمل کرد و با ۷ طلا و ۲ نقره پس از هشت سال بر سکوی نخست جهان ایستاد. طلای علی اما نباید ما را از عملکرد دیگر مازنی ها غافل کند. شکست دور از انتظار محمد رستم نژاد در همان دور اول مقابل رقیبی افغان باعث شد تا تنها مدالی که نگرفتیم هم، از مازندران باشد! در واقع تنها مدال نگرفته تیم تکواندو پسران از مازندران بود. در عین حال در دختران مهسا کیادلیری فقط یک مسابقه را باخت و به نیمه نهایی نرسید و در آخرین مسابقه فرصت کسب مدال را از دست داد. در میان مدال آوران بانو نامی از مازندران نبود حال آنکه در دوره قبل یک طلا توسط زهرا پور اسماعیل و یک برنز بوسیله پریسا جوادی کسب کرده بودیم که این دوره به صفر مدال تنزل یافت. در هر صورت در این مدال باران تکواندوکاران نوجوان در تونس سهم داشتیم و یک طلای درخشان را گرفتیم ولی نباید غفلت ها را از یاد برد و ضعف ها را پشت آن مخفی کرد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی