جستجو

 
 اخبار 
 
 
 

پیروزی خوشحال کننده در چین
ایمان بی امان
رقابت های کی وان در رزم گاه چین بت یک پیروزی تازه و شوق آفرین برای مازندرانی ها همراه بود و ایمان علیپور امان نداد و رقیبش را خیلی زود از میدان به در کرد.

ایمان علیپور نماینده 65 کیلوگرم از تیم iranian top team که علی فتحی مبارز قدیمی و نامی مازنی ها تشکیل داده، توانست در همان دقایق ابتدایی راند یک حریف خود را با ضربه بک پانچ (برگشت دست) ناک اوت کرده و برتری خود را ثابت کند.
این پیروزی فوق العاده قطعا جایگاه تیم ایرانی حاضر در مسابقات رزمی چین را ارتقا می دهد و همگان حساب جدی تری برای فتحی و شاگردانش باز می کنند که بدون توقف در حال برتری های مقتدرانه است.

 

تولد بهترین دروازه بان
فوتسال ناشنوایان جهان
خوش قلب و دوست داشتنی مثل رضایی
دروازه بان باوقار و با معرفت و خوش اخلاق تیم ملی فوتسال ناشنوایان امروز را میان خانواده گرم و صمیمی خود جشن گرفت چون زادروزش بود.

پسر دوست داشتنی سوادکوهی و عامل قهرمانی های ایران در آسیا و جهان در روزی که به عنوان روز جهانی دروازه بانان هم نامیده می شود، در کنار خانواده و دوستان اوقات خوشی را گذراند.
احمدرضا رضایی از جمله خوبانی ست که با وجود بی مهری هایی که در حقش روا داشته شده همواره وقتی نام مازندران به میان می آید، از دل و جان مایه می گذارد.
تولدت مبارک بهترین گلر جهان.

 

‍ رقابت های قایقرانی گزینشی
المپیک نوجوانان
سماکی و واحدی
به آرژانتین نرسیدند
هیچکدام از دو بخت مازندرانی نتوانستند جایی میان برندگان مجوز حضور در المپیک نوجوانان دریافت کنند و با وجود تلاش زیاد در میان بهترین ها قرار نگرفتند.

ملیکا سماکی و مرصاد واحدی تمام تلاش خود را کردند تا کاری بزرگ و خاطره انگیز را انجام دهند اما حاصل کوشش آنها کسب تجربه بود نه گرفتن سهمیه!
در این پیکارها که در بارسلونا انجام شد، عملکرد ملیکا سماکی و مرصاد واحدی به مطلوبیت کسب مجوز المپیک ۲۰۱۸ نوجوانان نبود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی